20 Kasım 2013

Ne kadar ileri gidebilirsin?

YAZI: ZEYNEP YAPAR

Yenilenen Fendi The Bag Bugs koleksiyonu bu ay itibariyle satışta. Koleksiyonu taşıyan şanslı butikler arasında Zorlu Center’da açılan yeni Fendi butiği de var. Çekik gözleriyle muzır bakışlar atan, Silvia Venturini Fendi’nin meteortaşlarına benzettiği kürklü çanta süsleri, ekibin en sempatikleri. 

 

 

 

Her bir çanta böceğinin kendine has bir ifadesi var. Küçük kuklalar gibi kimi neşeli, kimi kızgın, kimi snob, kimi çılgın… Markanın kreatif direktörü Silvia Venturini Fendi, “Geometri lineer ve net bir temel oluşturarak, bu koleksiyona yaratıcılık anlamında özgürlük ve bireysel bir dokunuş yüklüyor.” diyor.

 

Her bir çanta böceğinin kendine has bir ifadesi var. Küçük kuklalar gibi kimi neşeli, kimi kızgın, kimi snob, kimi çılgın… 

 

Markanın kreatif direktörü Silvia Venturini Fendi, “Geometri lineer ve net bir temel oluşturarak, bu koleksiyona yaratıcılık anlamında özgürlük ve bireysel bir dokunuş yüklüyor.” diyor.

 

Fendi The Bag Bugs koleksiyonunun müdavimleri arasında Cara Delevingne, Anna Dello Russo, Giovanna Battaglia gibi tanıdık isimler var.

 

 

 

Rengarek kürk maskotların ayakkabıdan çantaya, anahtarlıktan cüzdanlara konduğu bu koleksiyonun renk paleti de parlaklığıyla göz alıcı. Portakal rengi, fuşya, kırmızı ve mavinin en cesur tonları, böceklerin kürk ve deri versiyonlarını gökkuşağına boyadı.

 

ETİKETLER: ANNA DELLO RUSSO , CARA DELEVİNGNE , FENDİ , BABET , GİOVANNA BATTAGLİA , ÇANTA , AKSESUAR , ZORLU CENTRE , FENDİ BAG BUGS , ANAHTARLIK