Vogue Türkiye

Yirmi beşten fazla ülkede okurun tercihi olan Vogue, yüzyılı aşkın süredir ikonik moda görsellerini takipçileriyle buluşturuyor. Moda dünyasına yön verirken modanın, stilin ve güzelliğin ötesine geçiyor; Vogue, bir yaşam tarzı sunuyor.

İlk sayısından bu yana yeni yüzlerden fotoğrafçılara, tasarımcılardan sanatçılara, yüzlerce kreatif yeteneği geniş kitlelerle buluşturan Vogue Türkiye, 2020’de 10. yıl dönümünü kutluyor. İlham veren görsel yaklaşımı ve fark yaratan hikaye anlatımıyla, Vogue’un daimi değerleri olan yaratıcılığı, zanaatı ve optimizmi desteklemeye devam ediyor. Dijital dünyadaki yenilikçi ve öncü duruşuyla milyonlara ulaşıyor, Türkiye’de bu alandaki en güçlü etkileşimi Vogue yaratıyor.

Vogue’un öyküsü kazanılmış başarıların, keşfedilmeyi hak edenlerin, bilinmeye değer olanların, yaşamın ta kendisinin öyküsü. Bu önemli dönemeçte, özgün değerlerimizi bir adım ileri taşımayı; dünyayı nasıl algıladığımızı ve deneyimlediğimizi ortaya koyan hikayeler anlatmayı sürdürmekte kararlıyız. Vogue Türkiye’nin önünde, yaratıcılığın zirvesinde bir on yıl daha uzanıyor!

Bize katılmaz mısınız?

 

VOGUE ALMANYA
VOGUE AMERİKA
VOGUE ARABİSTAN
VOGUE AVUSTRALYA
VOGUE BREZİLYA
VOGUE ÇEK CUMHURİYETİ 
VOGUE ÇİN
VOGUE HİNDİSTAN
VOGUE HOLLANDA
VOGUE HONG KONG
VOGUE İNGİLTERE
VOGUE İSPANYA
VOGUE İTALYA
VOGUE JAPONYA
VOGUE KORE
VOGUE MEKSİKA
VOGUE PARİS
VOGUE POLONYA
VOGUE PORTEKİZ
VOGUE RUSYA
VOGUE TAYLAND
VOGUE TAYVAN
VOGUE TÜRKİYE
VOGUE UKRAYNA
VOGUE YUNANİSTAN