02 Ekim 2013

"BERKELEY" BY AQUAZZURA

YAZI: ECE ÖĞÜTOĞULLARI

Shoescribe.com; Jerome C. Rousseau, Guiseppe Zanotti Design, Fratelli Rossetti, Elizabeth and James gibi markalarla yaptığı iş birliğine Sonbahar-Kış sezonununda Aquazzura markası ile devam ediyor. Markanın kurucusu ve kreatif direktörü Edgardo Osorio, siteye özel tasarladığı ayakkabıya 'Berkeley' adını verdi. 

Berkeley süet yapısı, üç farklı renk seçeneği ve sportif yumuşaklıktaki silüeti ile oldukça estetik bir görüntüye sahip. 

"Yeni ikonik silüet, ayakkabının 'second skin' olması fikrinden geliyor. Modern, seksi ve çok rahat! Bu ayakkabıyı deneyen her kadın, kendileri için mükemmel rahatlıkta ki topuklu ayakkabıyı bulduklarını düşünecek." diyen Edgardo ekliyor; " ..ve bu özel tasarımı shoescribe.com'da satışa sunmaktan dolayı oldukça mutluyum!"

Aquazurra markası  kendi alanında uluslararası ün ve başarıya sahip. Dünyaca ünlü it-girl Olivia Palermo, Oscar ödüllü aktris Jessica Chastain markanın tasarımlarını tercih eden ünlülerden sadece ikisi.

Bu özel tasarıma sahip olmak isteyenler için; shoescribe.com

ETİKETLER: BERKELEY , ONLİNE ALIŞVERİŞ , SHOES , AQUAZURRA , SHOESCRİBE , OLİVİAPALERMO , JESSİCACHASTAİN , SUED , EXCLUSİVE