07 Ekim 2013

Bambi bir sıçrar iki sıçrar

YAZI: ZEYNEP YAPAR

 

Geçtiğimiz Mart ayında Paris’te yapılan Givenchy şovunda, defilenin açılışını model Dalianah Arekion bu sweatshirt’le yapmıştı.

 

 

Amanda Seyfried Givenchy 2013-14 Sonbahar/Kış kampanyasında karşımıza Disney’in sevimli Bambi’si olan bu sweatshirt ve Bambi portföyle çıktı.

 

 

 

Carine Roitfeld,  Kaos’tan Couture’e: Punk temalı MET Balosu’na, Riccardo Tisci’nin tasarladığı bu sweatshirt’ün dantel versiyonunu transparan uzun eteğiyle giyerek açılışa katıldı.

 

 

 

Anna Dello Russo, Franca Sozzani’nin Vogue İtalya’daki 25. Yılını kutlamak üzere verilen sürpriz partiye giderken bu sweatshirt’i giydi.

 

 

 

Givenchy’nin 2014 İlkbahar/Yaz defilesini ön sıradan izleyen Lily Collins’in üzerinde de elbise olarak giydiği Bambi sweatshirt vardı.

 
 

Ve sonuç: Net-A-Porter.com’da 850 Euro’dan satılan bu sweatshirt stoklarda tükendi. Şimdi dilek listesinde… Bambi bir sıçrar, iki sıçrar… Yakalayın yakalayabilirseniz.

 

 

 
 

ETİKETLER: GİVENCHY , CARİNE ROİTFELD , ANNA DELLO RUSSO , LÜKS SWEATSHİRT , BAMBİ , AMANDA SEYFRİED , CELEBRİTY , LİLY COLLİNS