18 Kasım 2013

Moda Haftası Notları – VOGUE.TV

Vogue TV, Samsung Galaxy Note 3 + Gear'ın katkılarıyla Moda Haftası’nın 5 önemli karakterinin defile hazırlıkları sırasında peşindeydi. Onları atölye çalışmalarından provalarına kadar hazırlık sürecinin her aşamasında takip ettik.Yeni Galaxy Note 3 ile hayatını yazanların hikayelerini keşfetmek için buraya tıklayın!

Feride Tansuğ Erdoğan: 

 

Türk moda sektöründe tasarımcıların hayatında en önemli rollerden birini üstlenen Feride Tansuğ, temsil ettiği tasarımcılara sadece moda haftası dönemlerinde değil, sektörde gelişimleri boyunca tam destek veriyor.

 

 

Deniz Marşan:

 

Özlem Kaya ve Özgür Masur’un başarılı defilelerinin gizli kahramanı Deniz Marşan, koleksiyonların yaratım sürecinden defile bitişine kadar her aşamada rol alıyor.

 

 

Uğurhan Akdeniz:

 

 

Tasarımcının koleksiyonuyla ilgili yarattığı hayal dünyasını podyuma yansıtmak, koreograf Uğurhan Akdeniz’in uzmanlık alanı.

 

 

 

Ezgi Bozkurt:

 

 

Moda haftasında podyumda en çok gördüğümüz yüzlerden Ezgi Bozkurt'un aslında uzmanlık alanı endüstri ürünleri tasarımı. 

 

 

 

Ece Gözen:

 

 

Geçtiğimiz yıl tasarladığı mezuniyet koleksiyonuyla MUUSE VOGUE Talents Ödülleri'nde en vizyoner genç tasarımcı seçilen Ece Gözen'nin İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonunun ana teması, geleceğin teknolojisi, grafen.

 

 

ETİKETLER: DENİZ MARŞAN , SAMSUNG , ECE GÖZEN , VOGUETV , EZGİ BOZKURT , UĞURHAN AKDENİZ , FERİDE TANSUĞ