09 Mart 2015

Gerçekle Tanışın

YAZI: BEDİZ YILDIRIM

Vogue Türkiye 5. yıl özel koleksiyon sayısı ile okuyucularına yepyeni bir interaktif deneyim yaşatıyor. Vogue Türkiye'nin 5. yıla özel 5 özel kapağındaki arttırılmış gerçeklik aracılığıyla boyutlandırılan sürprizi keşfetmek için Blippar uygulamasını ücretsiz indirmeniz ve akıllı telefonunuz ile tüm kapağı okutmanız yeterli.
 
 
Artırılmış gerçeklik aracılığıyla, önce sizi Vogue Türkiye özel koleksiyon sayısının 5 özel kapağından oluşan 3 boyutlu bir animasyon karşılıyor. Sonrasında ise özel kapakların çekim arkası görüntülerini izlerken, ekrandaki butonlar sayesinde 5. yıla özel tüm çekim arkası görüntülerine ve özel seri videolarına ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca #sencevogue etiketiyle Vogue Türkiye’nin size ne ifade ettiğini anlatan bir fotoğraf çekip çekip, hızlıca sosyal medyada paylaşımda bulunabilirsiniz.

Bu içeriklere sadece Vogue Türkiye özel koleksiyon sayısının kapaklarından değil, ayrıca televizyon reklamından da ulaşmanız mümkün. Reklamın sonunda kapakları görmeye başladığınız andan itibaren reklamın sonunda kadar geçen sürede Blippar uygulaması ile ekranı tarattığınızda, yine bu özel animasyon ve içeriklere akıllı telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 

ETİKETLER: BLİPPAR , 5.YIL ÖZEL , VOGUE TURKEY