29 Mart 2019

Marvel'ın Yeni Süper Kahramanı Angelina Jolie

YAZI: ZEYNEP GÜR

angelina jolie

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırmızı halının asil lady'si Angelina Jolie, her an Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olabilir. The Avengers: Endgame filminden sonra, 4. aşama adlı yeni bir döneme geçiş yapma hazırlıklarında olan Marvel evreninin ilk projesi The Eternals'ın başrolünde Angelina Jolie'yi görmemiz an meselesi.

The Eternals'ta Sersi adlı bir süper kahramanı canlandıracağı söylenen Angelina Jolie, alter egosu Lara Croft'a sık sık referans verecektir diye tahmin ediyorız. Sonuçta Lara Croft, Angelina Jolie'nin ilk kadın savaşçısıydı. 

angelina jolie the eternals 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Marvel'ın 4. aşamasının ilk filmi The Eternals'ın yönetmen koltuğunda Chloé Zhao'yu göreceğiz. Marvel başkanı Kevin Feige her zamanki gibi yine yapımcı koltuğunda. The Eternals'ın senaryosu ise Matthias Schoenaerts ve kuzen düo'su Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo'ya emanet! Filmin vizyon tarihi henüz belirlenmemiş olsa da, çekimlerine Atlanta'da başlanacağı söyleniyor. 

The Eternals, Jolie'nin ilk Marvel filmi olsa da, fantastik diyarlara ilk yolculuğu değil: Daha önce Maleficent, Beowulf ve Tomb Raider gibi fantastik filmlerle sık sık pratik yapan başarılı Hollywood aktrisinin, Stan Lee mirasını en güzel şekilde taşıyacağından şüphemiz yok.

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , HOLLYWOOD , FİLM