Modayı Ön Sıradan İzleyin!

Modayı Ön Sıradan İzleyin!

Haftalık E-Bülten

Moda dünyasında neler oluyor? Yeni fikirler, öne çıkan koleksiyonlar, en vogue trendler, ünlülerden güzelllik sırları ve en popüler partilerden haberdar olmak için haftalık e-bültenimize kaydolun.

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş., veri sorumlusu sıfatıyla, Vogue.com.tr internet sitesi üzerinden e- bülten aboneliği oluşturmanız halinde tamamen otomatik olan yollarla toplayacağımız adınızı/ soyadınızı ve e-posta adresinizi, e-bültene kayıt işlemlerinizin gerçekleştirilmesi, e- bülten listemize dahil edilmeniz, gönderilen haber bültenlerinde size hitap edilmesi ve e-bülten gönderiminin yapılabilmesi amaçlarıyla, üyelik sözleşmesinin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, kişisel verilerinizin işlenmesinin gerekli olması ve temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla, şirketimiz meşru menfaatleri için kişisel verilerinizi işlemenin zorunlu olması hukuki sebeplerine dayanarak, Vogue Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Aydınlatma Metni’nde yer alan usul ve esaslar dahilinde işleyeceğiz.
Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. tarafından Vogue.com.tr internet sitesi üzerinden sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin her türlü ticari elektronik iletinin e-posta yoluyla tarafıma gönderilmesine onay veriyorum.
Gizlilik koşullarını okumak için tıklayın.