EN VOGUE
EN VOGUE

22 Nisan 2021

Vogue Leaders Nedir?

YAZI: DEBORA ZAKUTO

Vogue Leaders

28 ülkede okurun tercihi olan Vogue, yüzyılı aşkın süredir hayal gücünün sınırlarını zorlayan büyüleyici görsel dünyası ve farklı perspektifler sunan ufuk açıcı makaleleriyle moda kültürünü tanımlıyor. Moda dünyasına yön verirken modanın, stilin ve güzelliğin ötesine geçerek içinde bulunduğumuz dünya koşulları doğrultusunda ilham veren bir yaşam tarzı sunuyor. Öncü konumuyla bir sonraki adımda neler olacağı konusunda okuyucularını bilgilendiriyor.

Dünyanın dört bir yanında, her gün vizyoner ve girişimci kadınlar, rekabetçi iş ortamına giriyor ve bu alanda başarılı olma arzusuyla harekete geçiyorlar. Ancak kadınların iş yaşamına katılımı, bu durumda sunulan fırsat eşitlikleri, kazandıkları yan haklar ve terfi imkanları ne yazık ki sadece ülkemizde değil tüm dünyada dengesiz bir gidişata sahip. 

Tarihin en zorlu yıllarından birini arkada bırakırken bu dönemde bir yandan umulmadık bir yaşam enerjisine ve üretim heyecanına tanıklık ediyoruz hep birlikte. Krizin tam ortasında, bir uyanma duygusuyla, ezberlenmiş kodları ve yöntemleri sorgulama ve gerektiğinde yıkıp yeniden inşa etme arzusu geldi. Bu dalga modadan politikaya, bilimden popüler kültüre, hayatın her alanına yayıldı.

Vogue Türkiye olarak bizler de bu yeni dünyada kadınlara hayallerini hayata geçirmeleri için ilham kaynağı olmak, onları konfor alanlarından çıkmak için cesaretlendirmek, iş dünyasında başarılı olmalarına ve fark yaratmalarına yardımcı olmak amacıyla Vogue Leaders markasını hayata geçiriyoruz.

İspanya’dan Çekoslovakya’ya birçok Vogue edisyonuyla eş zamanlı 2021 Nisan ayında vogue.com.tr kapsamında yayın hayatına başlayan Vogue Leaders ile sadece moda ve güzellik alanında değil, hayatın her alanında kadınların yanında olmak hedeflerimiz arasında.

Birlikte daha güçlüyüz…

ETİKETLER: VOGUE LEADERS