LIVING
LIVING

29 Kasım 2021

Kahve Sanatında Ustalaşın

nespresso

Günün başlamasına yardımcı olacak güçlü bir ayıltıcı ya da akşam üzeri keyifle içilen sütlü, aromatik bir eşlikçi olarak kahve günümüzün büyük kısmında bizimle birlikteyken iyi seçenekler zamanımızı da güzelleştirmeye yardımcı oluyor. Evde tam zevkinize göre kahve hazırlamaksa, biraz strateji ve makine tercihlerinizle şekilleniyor. Daha güçlü, yoğun bir lezzet mi yoksa pürüzsüz ve hafif bir kahve mi seviyorsunuz? Belki de tümünü hazırlayabileyecek bir çözüme ihtiyacınız var... Sizi kahve yaratıcılığını ve farklı lezzetleri ev konforunda deneyimleyebilmeniz için Nespresso Creatista Pro ile tanıştıralım.

nespresso

Yepyeni Nespresso Creatista Pro, aynı anda hem sütü ısıtıp hem de kahveyi hazırlayabilme özelliğiyle kullanıcıların sütlü tariflerinde ufuklarını genişletiyor. Creatista Pro ile sadece 75 saniyede 2 adet Cappuccino hazırlamak mümkün. Sıcak su özelliğiyle Nespresso Creatista Pro, kahvesini sade tercih edenler için Ristretto'dan Americano'ya kadar her türlü çekim şeklinin bir dokunuş kadar yakın olmasını sağlarken, sütlü tarifler için de Cappuccino, Café Latte, Latte Macchiato, Flat White gibi birçok seçenek sunuyor.  

nespresso

Creatista Pro’nun dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcılar tariflere hızlıca ulaşabiliyor, ayar ve yönlendirmeler konusunda kullanım kolaylığını deneyimliyor. Kişiselleştirilmiş özel tariflerin kaydedilebildiği Creatista Pro’da, ev konforunda cafe tarzı kahveleri ve özgün Latte Art örneklerini hazırlamak mümkün.

 “Kahve Sanatında Ustalaşın” mottosu ile evde kahve keyfine farklı bir boyut katan bu yeni model, herkesi sanat eseri seviyesinde nefis kahveler yapmaya davet ediyor.

 

ETİKETLER: NESPRESSO , KAHVE , CREATİSTA PRO