METROPOL
METROPOL

29 Haziran 2022

Succession’ın 4. Sezon Çekimleri Başladı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

HBO
HBO

Roy Ailesi'ni özleyenlere iyi haberlerimiz var. HBO, Succession’ın 4. sezon çekimleri başladığını duyurdu. 10 bölümden oluşacak yeni sezonda oyuncular Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun ve J. Smith-Cameron'u göreceğiz. Ayrıca 4. sezonda oyuncu kadrosuna Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Scott Nicholson, Zoë Winters ve Jeannie Berlin gibi isimlerin katılacağı da daha önce açıklanmıştı.

Yeni sezonla ilgili bilgilerimiz henüz kısıtlı. Ancak dizinin yeni sezonunun resmi özeti şu şekilde: “10 bölümlük dördüncü sezonda, medya holdingi Waystar Royco'nun teknoloji vizyoneri Lukas Matsson'a satışı giderek yaklaşıyor. Bu satış olasılığı, anlaşma tamamlandıktan sonra hayatlarının nasıl görüneceğini tahmin eden Roy'lar arasında varoluşsal kaygı ve ailevi bölünmeye yol açar. Aile, kültürel ve politik ağırlıklarının ciddi şekilde azaltıldığı bir geleceği tartarken bir güç mücadelesi başlar.”

HBO

3. sezonun finalini de göz önünde bulundurunca, gözümüz yollarda yeni sezona dair gelecek haberleri bekliyoruz. 4. sezonun şimdilik belirlenmiş bir prömiyer tarihi olmadığını da ekleyelim.

ETİKETLER: HBO , SUCCESSİON