METROPOL
METROPOL

04 Mayıs 2021

Succession 3. Sezonuna Sürpriz İsim

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

21-05/04/johan-sandberg-1620075706.jpg

Fotoğraf: Johan Sandberg

Jesse Armstrong tarafından yaratılan kara komedi Succession, üçüncü sezonu için kadrosuna eklenen sürpriz ismi duyurdu. Bol ödüllü dizinin yeni sezonunda Alexander Skarsgård'ı izleyeceğiz. Skarsgård, başarılı, çatışmacı bir teknoloji kurucusu ve CEO olarak tanımlanan, Lukas Matsson olarak karşımıza çıkacak. Aslına bakarsak Skarsgård, HBO dizilerinin ‘yabancısı’ değil. Kendisini daha önce HBO imzalı Big Little Lies’in birinci sezonunda, True Blood ve Generation Kill’de izlemiştik.

Henüz izlemeyenler için son yılların en iyi televizyon yapımları arasında gösterilen Succession’ın New York’ta yaşayan, dünyanın en büyük medya şirketlerinden birini yöneten Logan Roy ve dört çocuğunun hikâyesini para, güç, siyaset ve aile değerleri gibi temalarla ele alan bir kara komedi olduğunu söyleyebiliriz. Dizi, Brian Cox, Jeremy Strong, Hiam Abbass, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Nicholas Braun, Matthew Macfadyen gibi isimleri bir araya getiren kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Geçen yıl başlaması planlanan çekimler pandemi nedeniyle ertelenmişti. Yeni sezon çekimleri şu anda New York’ta devam etse de merakla beklenen üçüncü sezonunun prömiyer tarihi hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

ETİKETLER: SUCCESSİON , HBO , ALEXANDER SKARSGÅRD