METROPOL
METROPOL

09 Haziran 2021

Jennifer Lopez’in Film Maratonu

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

jennifer Lopez, netflix

@jlo

Konu Jennifer Lopez olduğu zaman tek bir yoldan ya da tek bir sektörden bahsetmek imkansız. Bitmeyen enerjisiyle görsel dünyanın nerdeyse tüm alanlarında aynı anda boy gösterme becerisi olan yıldızlardan biri olarak Lopez, Netflix’le yeni anlaşmalara imza atarak iki yeni filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kısa süre önce Netflix'ten ayrı olarak Latin bir pop-star’ın hayatını konu alan romandan uyarlama Marry Me filmini tamamlayan Lopez, iki aksiyon filmi için de hazırlıklara başladı. İlk olarak Mulan’ın yönetmen koltuğunda oturan Niki Caro’nun, güçlü bir suikastçinin kızını da aynı şekilde yetiştirmesini konu alan The Mother filmiyle göreceğimiz Lopez, bu aksiyonu bol yapım için şimdiden spor antrenmanlarına ağırlık verdi.

Kendisiyle bir sonraki karşılaşmamız ise Isabel Ojeda Maldonado’nun bir FBI ajanının peşine takılan seri katili konu aldığı The Cipher romanının uyarlamasıyla olacak. Bu iki yapım hakkında henüz daha detaylı bilgi yok, ancak son dönemde hem özel hem de kariyer hayatındaki popülerliğine bakarsak ilerleyen zamanda da Jennifer Lopez, Hollywood’u domine etmeye devam edecek.

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , NETFLİZ , FİLM