LIVING
LIVING

03 Eylül 2021

Sofralarda Moda Bakışı

hüseyin çağlayan karaca

Zamansızlık kavramı sanat ve moda dünyasının dışında sofralarda da karşımıza çıkıyor. Bu düşünceyi merkezine alarak uzun soluklu sade tasarımlara sahip ve kültürel mirası da sahiplenen Karaca, sanatçı ve tasarımcı kimliğiyle global başarılara imza atan Hüseyin Çağlayan ile işbirliği gerçekleştiriyor ve sadelik trendine kendi sektöründe modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Hüseyin Çağlayan'ın Dokunuşu, Karaca'nın Deneyimi

Moda sektöründe minimal ve fütüristik bakış açısı ile dikkat çeken Hüseyin Çağlayan, Karaca için tasarladığı özel koleksiyonlarda da günümüz yaşam tarzının, yüzü geleceğe dönük bakış açısı ile birleşimini yansıtıyor.

Time Dergisi tarafından seçilmiş 'tüm zamanların 100 moda ikonu'ndan biri olarak tanınan tasarımcı Hüseyin Çağlayan ve nazik tasarımları ile sofraların vazgeçilmezi Karaca, sofralara lezzetin yanında sanatı da ekleyerek farklı sunum tasarımları hazırlama imkânı sunuyor. 

Fütüristik Bakış 

Çağlayan’ın Karaca için tasarladığı tek kişilik Digital Pearl yemek takımı, günümüz yaşam tarzının fütüristik bakış açısı ile birleşimini yansıtıyor ve Hüseyin Çağlayan’ın sanat dehasını ve zarif dokunuşlarını ortaya koyuyor. Fonksiyonelliğin yanı sıra moda bakışı ve Karaca tecrübesiyle geleceğin yansımasını sofralara taşıyan yemek takımının modern ve yenilikçi dizaynı, içe içe geçerek piramit görünümünü oluşturan özel bir tasarıma uzanıyor.

Minimal ve Modern

Kahvaltının bir öğünden öte bir keyif olduğunu düşünenler içinse Poly kahvaltı takımı yuvarlak hatları ve natürel renkleri ile sade sofraların değişmez parçası olmaya aday. Çağlayan’ın modern çizgilerini taşıyan bu tasarımın parçaları, adeta bir yapboz gibi iç içe geçerek farklı sunum tasarımları hazırlama imkanı sunan yeni nesil bir kahvaltı takımı…

Koleksiyonun detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. 

 

ETİKETLER: KARACA , HÜSEYİN ÇAĞLAYAN