LIVING
LIVING

15 Şubat 2021

Şeker Dükkanında Uyumak

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

magnibergFotoğraf: Hedvig Jenning/Magniberg 

Daha iyi gelen bir ortam, daha iyi gelen renkler derken hepimiz içinde bulunduğumuz sürece kendi usulümüzde pozitif bir yaklaşım getirmeye çalışıyoruz. Konfor her zamankinden daha ön plana çıkarken aynı zamanda yaşam alanımızda enerjimizi yükseltecek ve içeride geçirdiğimiz uzun saatleri daha keyifli bir hale getirecek fikirler arıyoruz. Elbette çalışma saatlerindeki değişiklik ve yeni bölümlerin eklendiği dizi maratonları derken dengesi hassas olan uyku rutinimiz de bozulabiliyor. Sağlıklı bir uykunun da hem zihinsel hem de bedensel açıdan ne kadar önemli olduğu düşünürsek Magniberg’in tasarladığı yeni nevresim takımları kullandığı iç açıcı renklerle sizi keyifli bir uykuya davet ederken güne de pozitif başlamanıza yardımcı olabilir.

magniberg
Fotoğraf: Hedvig Jenning/Magniberg

 

magniberg
Fotoğraf: Hedvig Jenning/Magniberg 

“Yatağınızı siz nasıl giyiniyorsanız o şekilde giydirin.” mottosuyla yola çıkan Bengt Thornefors ve Nina Norgren çifti nevresimlere moda dokunuşu yüksek bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Eskiden konu nevresim olduğunda belirli bir uyum yakalamaya hatta hiç riske girmeden direkt aynı renk veya desenden oluşan takımlara yönelirdik. Ancak dekorasyon ve yaşam alanlarında yaşanılan güncellemeler içten içe uymaya çalıştığımız bu yazılı olmayan kuralları da kaldırmış oldu.

magniberg
Fotoğraf: Hedvig Jenning/Magniberg 

Magniberg markası da bu özgürlüğün ışığında şeker dükkanından, oyun hamurlarına çocukluğumuza uzanan bir renk paletiyle nevresimin işlevselliğini mutlulukla birleştiriyor. Bu pozitif hatta saf koleksiyonu da bir moda çekimi olarak paylaşan marka, taze yeşil, mutlu pembe, limonata adını verdikleri eğlenceli renk paletiyle yatak odalarımızı yeni bir stille buluşturuyor.

magniberg
Fotoğraf: Magniberg

 

ETİKETLER: DEKORASYON , NEVRESİM , MAGNİBERG , LİVİNG