MODA
MODA

15 Nisan 2022

Bahar Renklerinde Parlamak

boucheron

Coşkuyla beklediğimiz bahar mevsimi, yenilenme hissini de beraberinde getiriyor. Ve evet, bahar güneşinde parlamak hiç olmadığı kadar keyifli. Bu enerji ve coşku, moda endüstrisinde de etkilerini göstermeye başladı.

Boucheron Spring Colors kampanyasıyla renkleri ve iyimserliği anımsatan bir seriyle bahar mevsimini kutluyor. Alexa Chung, Nour Arida, Hannah Quinlivan ve Youn-jung Go gibi isimlerin yer aldığı kampanya, yaşamın her anının keyfini çıkarmaya bir açık çağrı aslında.

Boucheron'un canlı kampanyası, Quatre koleksiyonundan parçalar içeriyor. İkonik seri, kullanıcılara stil açısından çok yönlülük sunarak her gardıroba uyum sağlamasıyla öne çıkıyor. 

boucheron

Grosgrain elmas serisi, Clou de Paris' ve Double Godron'ın dahil olduğu Boucheron Quatre koleksiyonu her zaman, her yerde, tek tek veya birlikte tercih edilerek çok yönlü bir kullanım imkanı sunuyor. Koleksiyonun ruhu, her bir grubun benzersizliği ile de göz kamaştırıyor.

Boucheron Spring Colors kampanyasında, marka elçilerinin dev, gerçek boyutlu takılarla ilham verici bir şekilde oynadıkları da görülebiliyor. Her bir mücevher parçası, neşeli bir kutlamayı çağrıştırarak baharı şık bir şekilde karşılamaya davet ediyor.

İlgili Başlıklar