14 Ekim 2016

GAP GAZETTE: İkonik Parçalarla Yeni Trendlerin Buluşması

gap gazete

1969 yılında San Francisco’da ilk mağazasını açtığından bu yana, bireysel stilin ve özgün duruşun destekçisi olan Gap, “az çoktur” anlayışını yansıtan koleksiyonlarıyla farklı stil yorumları için ideal parçalar sunuyor: www.gap.com.tr

Yola koyulduğu ilk günden bu yana Gap koleksiyonlarında başrolü kapan denim, bu sonbaharda farklı kesim ve modellerle yine ön planda. Gücünü geçmişten alan ikonik Gap modeli Vintage Straight kadın koleksiyonuna stil katarken, slim fit denim’ler erkeklerin yeni favorisi olmaya aday.

Kışa konfor ve sıcaklık katacak kazaklar, Gap’le özdeşleşen fonksiyonel tişörtler ve rengarenk pufa montlarla tamamlanan sonbahar stilleri Gap’in özgürlükçü anlayışından güç alarak farklı görünümlere kolaylıkla uyarlanabiliyor. Sezonun favori parçaları ise kişisel stil yorumları eşliğinde daha güçlü... 

İşte bu noktada kişisel stilleri keşfe dalan Gap, “Ya Sen?” mottosuyla dünya çapında özgün stillerin peşine düşüyor. Yolu İstanbul’a da uğrayan “Ya Sen?” projesi kapsamında, yaptığı işlerin yanı sıra duruşu ve stiliyle de etrafındakileri etkileyen isimlerle yollarını kesiştiriyor. İstanbul’dan yedi farklı isimle buluşan “Ya Sen?”, bu isimlerle şehrin sokaklarını dolaşıyor ve zamansız Gap parçaları ile yepyeni trendleri kendi stillerine uyarlayan bu isimlerden kendilerine özgü stil tüyoları alıyor.

 gap gazete

Bu tüyolardan ilhamla sezonun trendlerini ve tüm sezonlara etkisini yayan Gap klasiklerini yakından tanımak, Gap’in favorileri eşliğinde İstanbul’da keyifli bir müzik turuna çıkmak için GAP GAZETTE’nin sayfalarına davetlisiniz. Stil ile müziği günlük hayatın merkezine taşıyan GAP GAZETTE, 2016 Sonbahar’ına dinamizm katıyor.

GAP GAZETTE'yi keşfetmek için tıklayın

 

ETİKETLER: GAP , GAP GAZETTE