05 Haziran 2021

Bodrum’dan İlhamla

Sokak kültürünü rahat ve yenilikçi tasarımlarla yorumlayan LES BENJAMINS, Resort 2021 koleksiyonunda Bodrum’un yerel kültürüne atıfta bulunuyor.

Les benjamins

LES BENJAMINS Resort 2021 koleksiyonunda Bodrum’a odaklanan LES BENJAMINS kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın, ilhamını da Halikarnas Balıkçısı’ndan alıyor. Halikarnas Balıkçısı’nın hayatından kesitleri ve Aydın’ın bu sahil kentine duyduğu tutkuyu yansıtan koleksiyonda yaz ruhunu en iyi şekilde yansıtan tasarımlara rastlamak mümkün. Koleksiyonda Bodrum’un simgesi begonvil renkleri, derin Ege mavisi gibi renk paletinin ilham verici dokunuşlarla dikkat çekiyor. Ege Denizi’nin esintisini, minimal tasarımlar ve sokak kültürünün canlı dünyasıyla buluşturduğunu söyleyen Aydın, özgün tasarımlarıyla plaj modasına da yeni bir yaklaşım kazandırıyor.

Les benjamins

LES BENJAMINS Resort 2021 koleksiyonunun öne çıkan parçaları neler mi? Markanın imza tasarımlarından olan oversize kesim tişörtler, plaj elbiseleri, mini etekler, şortlar ve mayolar... Kadın ve erkek tasarımlarında markanın DNA’sında yer alan halı deseni gibi dokusal baskılar dikkat çekerken, rahat formlar koleksiyonu şehir hayatına adapte ediyor. Renk çeşitliliğinin yanı sıra Resort koleksiyonunda her bir parça yüksek kalite kumaşlardan özenle tasarlanıyor. Güney sahilleriyle bağlarını güçlendiren LES BENJAMINS’in bu sezon The Bodrum EDITION ve Çeşme’de The Beach of Momo’da açılacak mağazalarının dışında Beymen Bodrum Yalıkavak Marina, IN-FORMAL Bodrum ve Göcek gibi seçili lokasyonlarda özel pop-up’ları yer alacak.

LES BENJAMINS Resort Koleksiyonu, LES BENJAMINS Nişantaşı ve Akasya flagship mağazalarının yanı sıra lesbenjamins.com ve diğer seçili noktalarda satışa sunuluyor.

 

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , LES BENJAMİNS