03 Aralık 2020

Legally Blonde 3 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

Bazı filmler vardır ki üzerinden ne kadar yıl geçerse geçsin tekrar tekrar izletir kendini. Legally Blonde ise bunlardan biri. Reese Witherspoon, Jennifer Coolidge, Matthew Davis ve Selma Blair gibi isimlerin yer aldığı film, konusu ve Elle Woods karakterinin renkli tarzıyla birlikte oldukça eğlenceli bir yapım. Kadınların istediği her şeyi başarabileceğine dair mesajı ise oldukça önemli. İlk ve ikinci film arasında sadece iki yıl olmasına rağmen bu yıl, seriye yeni bir filmin daha dahil olacağı haberleri gelmişti. Peki üçüncü filme dair gelişmeler neler dersiniz?

Senaryosu Mindy Kaling and Dan Goor’a emanet

Severek izlediğiniz pek çok yapımın arkasında bu ikili yer alıyor aslında. The Office, The Mindy Project ve Late Night ile tanıyoruz Kaling’i. Dan Goor ise Brooklyn Nine Nine ve Parks & Recreation gibi komedi dizilerinin senaristlerinden.

Bizleri neler bekliyor?

Mindy Kaling, Elle Woods karakterini uzun yıldır görmediğimiz için oldukça heyecanlı olduğunu dile getirirken, 40’lı yaşlarında bir kadın olarak hayatının nasıl bir konumda olduğunu mercek altına almak istediğini de belirtiyor. Reese Witherspoon ise filmde eğlenceye, modaya ve feminist düşüncelere bolca yer verileceğinden emin olduğunu söylüyor.

Çıkış tarihi ne zaman?

Her ne kadar Reese Witherspoon dışında kadroda kimlerin olacağı belli olmasa da vizyon tarihi şimdiden belli. Legally Blonde 3, Mayıs 2022’de seyirciyle buluşacak.

 

ETİKETLER: LEGALLY BLONDE , REESE WİTHERSPOON , FİLM