22 Eylül 2016

Brad Pitt ile Aramızda Hiçbir Şey Geçmedi!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Her ayrılık sonrası genellikle oklar üçüncü bir kişiyi hedef alır. Özellikle dışarıya kusursuz bir birliktelik izlenimi verdiyseniz, şiddetli geçimsizlik gerekçesi kimseye yeterince ikna edici gelmez. Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanacaklarını duyduğumuz andan itibaren, gerek basın dünyası gerekse sosyal medya bu boşanmanın asıl nedeni olarak Brad Pitt’in Angelina Jolie’yi, rol arkadaşı Fransız aktris Marion Cotillard ile aldatmış olabileceğini öne sürdü.

Yakında vizyona girmesi planlanan 'Allied' filminde başrolü paylaşan Brad Pitt ve Marion Cotillard’ın senaryo gereği yaşadıkları aşkı gerçek hayata taşımaları yok sayılabilecek bir ihtimal değil. Olabilir de fakat Marion Cotillard’ın sayısız hakarete maruz kalmasına da kimse göz yummamalı. Angelina Jolie’ciler bile.

Brad Pitt, Marion Cotillard'Allied' filminden Brad Pitt ve Marion Cotillard

Bu tür iddialara veya iftiralara Hollywood yıldızlarının tepki göstermesi ya da kendilerini açıklama ihtiyacı hissetmesi sık karşılaştığımız bir tablo değil. Marion Cotillard, bu söylentilerden son derece rahatsız olmuş olmalı ki kişisel Instagram hesabından bir açıklama yapma gereği duydu.

Basında ve sosyal medyada bu iftirayı güçlendirmeye çalışanlara seslenen Cotillard, net bir dille yıllar önce hayatının aşkını bulduğunu, ünlü yönetmen Guillaume Canet ile yıllardır mutlu bir evlilik sürdüğünü ve kendisinin ikinci bir bebek beklediğini duyurdu. Bir zamanların ideal çifti Brangelina içinse, iyi dileklerini ileten Cotillard "Umarım bu şiddetli fırtınanın arasında en kısa zamanda huzuru bulabilirler." dedi.

 

ETİKETLER: BRAD PİTT , ANGELİNA JOLİE , MARİON COTİLLARD , ALLİED , İLİŞKİ , BRANGELİNA