20 Eylül 2016

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 12 Yıllık Masalı Sona Eriyor

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Moda haftalarının yoğun gündeminin arasında aldığımız ayrılık haberi hepimizi üzdü. Belki duyup da inanamamışsınızdır ama Angelina Jolie ve Brad Pitt iki yıllık evliliklerini resmen sonlandırıyor. 12 yıldır kusursuz bir mutluluk tablosu çizen çiftin aşk masalı, Angelina Jolie’nin dün boşanma dilekçisini imzalamasıyla bitti. Boşanma gerekçeleri ise şiddetli geçimsizlik. 

Angelina Jolie Brad Pitt

Dünyanın örnek gösterdiği çiftin boşanma süreçleri de tahmin edeceğiniz üzere anlaşmalı olarak gerçekleşecek. Angelina Jolie, Brad Pitt'ten hiçbir maddi destek talep etmiyor. Hollywood'un boşanma davalarında sıkça karşılaştığımız, maddi konularda anlaşamama durumu, dudak uçuklatan nafaka ve tazminat talepleri Angelina Jolie ve Brad Pitt için bir önem teşkil etmiyor.

Boşanma sürecinde Angelina Jolie'yi hukuksal anlamda temsil edecek isim, ünlü avukat Laura Wasser. Wasser'ı, başta Heidi Klum ve Seal olmak üzere Kim Kardashian West ve Kris Humphries'in de boşanma davalarından tanıyoruz. Bu kararı, danışmanları aracılığıyla ailesinin sağlığı için aldığını ileten Angelina Jolie'nin boşanma sürecinde açıklama yapmaktan kaçınacağı da gelen bilgiler arasında. Çocukların velayetinin kime verileceği ise henüz bir açıklık kazanmış değil. 

 

 

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , BRAD PİTT , BOŞANMA DAVASI , İLİŞKİ