07 Ocak 2021

Monako'da Gündüzden Geceye Uzanan Düşler

DERLEYEN: BAHAR ERGEL

chanel Charlotte Casiraghi

Chanel çok eski bir dostunu yeniden karşılıyor. Chanel’in yeni elçisi ve marka sözcüsü Charlotte Casiraghi, Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin tarafından efsanevi Monako prensliğinde çekilen 2021 İlkbahar/Yaz Hazır Giyim koleksiyonu için kampanyaya ışık tutuyor.

Hollandalı fotoğrafçılar, “Charlotte’ın Monako’daki projesiyle ilgili hikaye, gündüzden geceye sinema fikriyle başladı. Sahneleri hem gece hem de gündüz benzer yerlerde sahnelemek Charlotte'un rüya ve gerçeklik arasında gidip geldiği bu dizinin başlangıç ​​noktasıydı. O mu gerçekten merak ediyoruz, yoksa tamamen ait olamayacağı bir yerde dolaşan bir hayalet mi?” şeklinde açıklıyor ve ekliyorlar; "Charlotte'un gizemli bir özelliği var, gerçeklik ve hayalin birleşmesi konusundaki oyunumuzu vurgulayan itme-çekme ikililiği”

chanel Charlotte Casiraghi

Gündüz ve gece, siyah-beyaz veya renkli… Bir yüzme havuzunun yanında veya bir yatak odasının mahremiyetinde. Charlotte Casiraghi, Monako'daki koleksiyon için Virginie Viard'a ilham veren özel bir sinema fikrini somutlaştırıyor.

Bu silüetler üzerinde düşünürken akla kırmızı halıdaki flaş ampuller gibi bazı kelimeler geliyor. İhtişamla başlayarak: uzun, kolsuz siyah tüvit yelek, akışkan bir pantolonun üzerine giyilen fiyonklar, saten yakalı ve manşetli yanardöner siyah tüvit takım elbise, payetlerle işlemeli şifon takım, deri ceket ve etek, siyah askısız elbise tüvit ve şifon. Sonra sofistike: "CHANEL" harfleriyle basılmış pileli şifondan uzun bir elbise, bir hırka gibi kuşaklı pembe ve lacivert bir elbise, örgü ile vurgulanan pamuklu tüvit ekru bir elbise, küçük çiçeklerle basılmış krep kumaştan uzun bir elbise. Son olarak, neşe ve renk: Bir çift kısa pantolonun üzerine kırmızı kaşmir işlemeli kazak, mücevherli düğmelerle süslenmiş çizgili bir tüvit elbise.

1 Ocak 2021'de tanıtılan CHANEL İlkbahar-Yaz 2021 Hazır Giyim koleksiyon kampanyası, zarafetin zirvesinde bir işbirliğinin ilk adımı.

chanel Charlotte Casiraghi

 

chanel Charlotte Casiraghi

ETİKETLER: CHANEL , CHARLOTTE CASİRAGHİ , MONAKO