02 Mayıs 2016

İngiliz Vogue'undan Bir Asrın Şerefine Kate Middleton

YAZI: İNAN KIRDEMİR

İngiliz Vogue'u 100. yılını kraliyet ihtişamıyla kutluyor. İhtişam dediğimize bakmayın. Eğer başrolde Cambridge Düşesi Kate Middleton varsa, abartıdan ziyade zarafet ve doğallık konuşur. 

Kate Middleton

Haziran 2016 sayısıyla beraber çıkacak, Kate Middleton’ın kapak yıldızı olduğu 100. yıl ek sayısı Cambdridge Düşesi’nin ilk dergi çekimi. İngiliz fotoğrafçı Josh Olins'in objektifine poz veren Middleton, her zamanki doğallığı ve içten tebessümüyle karşımızda. Cambridge Düşesi ile çalışmaktan inanılmaz gurur duyduğunu belirten İngiliz Vogue’un Genel Yayın Yönetmeni Alexandra Shulman, "100. yılımızı kutladığımız bir sayıda İngiliz geleneğine ve kültürüne sadık kalarak, kapağımızda Kate Middleton'ı ağırlamak heyecan verici." diyor.

Kate Middleton

İngiliz Kraliyet ailesinin mensuplarıyla çekim gerçekleştirmek, tabii ki de Vogue için bir yenilik değil. Geçmiş yıllarda Prenses Diana'yı üç kez kapağında ağırlayan Vogue, Ekim 1997 sayısında Lady Diana'nın ardından saygı duruşunda bulunmayı da ihmal etmemişti. 100. yılını aynı zamanda Londra’daki National Portait Gallery’de 'Vogue 100: A Century of Style' sergisiyle taçlandıran Vogue, geçmişten günümüze yaklaşık 280 fotoğraf çalışmasının yer aldığı sergide, 10 sayfalık Kate Middleton çekiminden iki fotoğrafa da yer verecek.

Kate Middleton

 

ETİKETLER: KATE MİDDLETON , VOGUE , 100. YIL , ALEXANDRA SHULMAN , KRALİYET AİLESİ