25 Mart 2021

Yaşlanma Belirtilerine Karşı

Söz konusu cilt bakımı olduğunda, serumların rutinin değişmez ürünleri olduğu kesin. Profesyonel cilt bakımında hassas, kuru ve karma cilt tipleri için çeşitli çözümler sunan, antioksidan otoritesi SkinCeuticals, yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltler için de yaşlanma karşıtı yeni nesil içerikler geliştirmeye devam ediyor.  

skinceuticals

Sağlıklı ve kaliteli bir cilt yapısı için antioksidanların önemini biliyoruz. Doktor Sheldon Pinnell tarafından 1997 yılında Duke Universitesi’nde kurulan SkinCeuticals markasının antioksidan desteği sunan serumları; bilinen en güçlü antioksidanlardan saf C vitamini, yüksek konsantrasyon ve asidik pH seviyesi olmak üzere üç önemli parametre üzerinden formüle ediliyor. Böylece bu içerikler cilt sağlığını ideal seviyeye ulaştırıyor ve dermo profesyonel bir cilt bakımı sağlıyor.  Dünya çapında ödüllü serumlardan biri olan markanın en ünlü ürünü CE FERULIC kuru veya normal ciltler için özel olarak geliştirilmiş %15 saf C vitamini içeren bir yaşlanma karşıtı antioksidan serum. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destek olurken cilt sıkılığını da geliştirmeyi ve cildi aydınlatmayı hedefliyor.

Markanın yıllar süren araştırmaların ardından yeni geliştirdiği serumu SILYMARIN CF ise yağlı ve akneye eğilim gösterebilen ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir ürün. Peki, nasıl etki ediyor? İçeriğindeki Silymarin ve salisilik asit sayesinde cilt kusurlarına neden olabilecek aşırı yağlanmayı dengeliyor, cilt dokusunu arındırıyor, cilt berraklığında gelişme sağlıyor ve %15 saf C vitamini içeriği sayesinde cildi aydınlatırken aynı zamanda etkili anti aging bakımını bir arada sunuyor.  Cildinize uygun saf C vitamini içeren antioksidan serumunuzu bilinenin aksine sabah rutininize eklemeniz gerekli. Günde bir kez, sabahları cildinizi temizledikten sonra 4-5 damla ürünü avucunuza döküp, parmak uçlarınızı kullanarak kurulanmış yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulamanız yeterli. Cildinize uygun saf C vitamini antioksidan serumunuzun yanında cildinizin ana endişesine göre görünümü düzeltici serumlarla da bakım protokolünü destekleyebilirsiniz.

skinceuticals

CE FERULIC ile güçlü bir anti aging sinerjisi yaratmak için üç farklı hiyalüronik asit molekülüyle zenginleştirilmiş HA INTENSIFIER ile bakımınıza devam edebilirsiniz. Ciltteki hiyalüronik asit rezervlerinin desteklenmesine yardımcı bu serum, cilde gözle görünür şekilde dolgunlaşma etkisi verirken, ince çizgi ve kırışıklık görünümünün de azalmasını sağlıyor. Cilt pürüzleriyle savaşırken aynı zamanda güçlü bir anti aging bakımı yapmak isteyenler ise SILYMARIN CF ile BLEMISH + AGE DEFENSE’i birlikte kullanabilir. BLEMISH + AGE DEFENSE ciltteki fazla sebumu kontrol altına almaya yardımcı olurken, gözenek ve eşit olmayan cilt görünümünün azalmasını destekler. Anti aging bakımın en önemli noktalardan biri de rutininizi bir SkinCeuticals güneş kremiyle tamamlamak. SkinCeuticals protokolleri, geniş spektrumlu güneş kremleriyle birlikte kullanıldığında, çevresel saldırganların neden olabileceği gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı cildi etkin bir şekilde korumaya yardımcı oluyor. 

 SkinCeuticals’ın ücretsiz Online Güzellik Danışmanlığı hizmetiyle cildinize özel bakım protokolünü profesyonel güzellik uzmanları eşliğinde oluşturabilirsiniz. https://www.skinceuticals.com.tr/ adresinden randevu alarak SkinCeuticals’ın profesyonel ve etkili formülleriyle cildinizi tanıştırın. 

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , SKİNCEUTİCALS