EN VOGUE
EN VOGUE

23 Şubat 2022

Britney Spears'ın Yaşamına Odaklanan Bir Kitap Geliyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Britney Spears

Getty Images

Pop ikonu Britney Spears kendini hep dilimize dolanan şarkılarıyla ifade etse de hayatı filmlere konu oldu, yaşadığı sıkıntılı vesayet davasına odaklanan belgeseller çekildi. Sırada Spears’ın hayatına odaklanan bir kitap var, üstelik yaşadıklarını bizzat kendisinden öğreneceğiz.

Simon & Schuster isimli yayınevinden yayınlanacak kitap, Spears’ın yükselişi, müzik kariyeri ve ailesiyle olan ilişkisi hakkında açıklamalarını ve yorumlarını sunacak.

Yayınevi resmi bir açıklama yapmasa da haberi ilk kez paylaşan Page Six, anlaşmanın 15 milyon dolar değerinde olduğunu ve Simon & Schuster'ın birden fazla yayıncıyı içeren bir ihale savaşından sonra galip geldiğini bildirdi. Variety ise, Spears’a yakın bir kaynağın anlaşmanın doğası gereği rekor bir rakam olduğunu söyleyen sözlerine yer verdi.

Geçen yaz gerçekleşen duruşmalarda Spears, mahkeme kararıyla yapılan düzenlemeyi taciz olarak nitelendirdi ve babası Jamie Spears'ın koruyucu rolü nedeniyle cezai suçlamalarla karşı karşıya kalması gerektiğini söylemişti.

 

ETİKETLER: BRİTNEY SPEARS , KİTAP