08 Haziran 2021

Ayrıcalıklı Alışveriş

Kartviziti andıran tasarımıyla ayrıcalık yaratan ve güvenli alışveriş deneyimi sunan DenizBank’ın yeni dikey tasarımlı kredi kartlarıyla kontrol artık tamamen sizde. Alışveriş tutkusunu çok iyi bildiğimiz Billur Saatçi’nin deneyimine eşlik etmeye ne dersiniz?

Billur saatçi

Alışveriş denince hepimizin yüzünde bir gülümseme oluşuyor, değil mi? Gerek aktif hayatın içinde, gerekse online alışverişlerimizde kredi kartlarımız her an elimizin altında. Beklentimiz ise kuşkusuz daha güvenli ve pratik bir kullanım. DenizBank’ın yeni kredi kartları işte tam da bunu vaat ediyor. Billur Saatçi ile DenizBank dikey kredi kartını keşfe çıktık ve bir yandan da değişen alışveriş alışkanlıkları üzerine sohbet ettik: “Uzun yıllardır online alışveriş yapan biriyim ama son bir yılda her şeyi online mağazalardan alıyorum. Her hafta evime aldığım çiçekten market ve organik pazar alışverişine, kıyafetten kitaba, artık her şeyi internette kolayca bulabiliyorum. Fiyat karşılaştırması yapabiliyorum, alanların yorumlarını okuyorum. Her alışverişi telefondan ya da bilgisayardan hızlıca halledebiliyorum. Evime kadar teslim edilmesiyse en büyük kolaylık.” En çok evin temel ihtiyaçları ve oğlu Can’ın kıyafet ve kitap alışverişi için online mağazaları tercih ettiğini söyleyen Saatçi, kendi için yaptığı alışveriş alışkanlıklarını da şöyle anlatıyor: “Hiçbir zaman ‘denemeden almam’ diyenlerden olmadım; ev rahatlığında deneyip, olmazsa hızlı iade kolaylığı sunan online ticaret sitelerini tercih ediyorum. Özellikle bu süreçte, çok sevdiğim Türk tasarımcıların da artık nerdeyse hepsinin internette olması çok sevindirici. Hatta online mağazaları için daha ulaşılabilir ürün grupları da sunuyorlar. Güzel atölyelerini ziyaret etmeyi özlesem de, her yerden ulaşılabilir olmalarını ve dijitale uygun yenilikler sunmalarını zevkle takip ediyorum”.

Billur saatçi

Pek çoğumuz gibi Billur Saatçi için de kullandığımız kartın güçlü bir güvenlik sistemine sahip ve kolay ulaşılabilir olması, bunun yanında alışverişlere özel fırsatlar sunması oldukça önemli. Bir süredir DenizBank dikey kredi kartını kullanan Saatçi kartın en sevdiği özelliklerini ve bu deneyimini şöyle paylaşıyor: “Öncelikle bu kartlara ulaşmak oldukça kolay; başvurum onaylandıktan sonra kartımın fiziksel olarak bana ulaşmasını beklemeden, DenizKartım veya MobilDeniz uygulamaları üzerinden sanal kart bilgilerime erişerek, anında işlemlerime başlayabildim. Bununla birlikte sadeliğin ön planda olduğu bir anlayışla tasarlanan yeni dikey kartlar bende kartvizit hissi yaratıyor ve cüzdanımda çok şık duruyor. Bu gerçekten kartın en büyük ayrıcalıklarından biri. Ayrıca kredi kartımın dijital versiyonunda “Ödemeni Yönet” özelliği bulunuyor; böylece bütçemi istediğim şekilde takip edebiliyorum. Güvenlik konusuna da değinmeden geçemeyeceğim; sanal kartımdaki güvenlik kodunu (CVV) dilediğim zaman hızlıca güncelleyerek alışverişime devam edebiliyorum. Size bir de güzel haberim var; üç ay boyunca internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizin yarısı DenizBank’tan!”

Başvuru ve ayrıntılı bilgi DenizKartım ve MobilDeniz uygulamalarında.

denizbank vogueFotoğraf: Ozan Balta
Proje Yönetmeni: Melis Akcan
Proje Editörü: Damla Durak
Saç & Makyaj: Mesut Özuzun
Cup of Joy’a teşekkür ederiz…

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , DENİZBANK