12 Mayıs 2018

O Kız: Courtney Trop

YAZI: ZEYNEP SEREN İLKAN

Courtney Trop

Moda sektöründe marka müdürü ve satınalma pozisyonlarında deneyim kazanan Courtney Trop, bu alanda edindiği birikimleri başkalarıyla da paylaşmaya karar verdi. Always Judging adında bir blog açtı ve işe Avustralya esintili stilini paylaşmakla başladı. Sevgilisi ve yakın arkadaşı Kevin tarafından fotoğra anan “yargılamak serbest” dediği stili büyük bir kitlenin beğenisini kazandı ve East Coast’tan West Coast’a taşınmasıyla başlayan bu macera, kısa sürede Los Angeles sınırlarından da taştı.

Courtney Trop

Courtney’nin hayatı bugün New York, Londra, Paris moda haftaları arasında geçiyor. Instagram’daki 300 binden fazla takipçisi, it-girl’ün bu renkli hayatını, elleri like butonunda izliyor. Yüksek moda bu ilgiye kayıtsız kalır mı? Popüler it- girl çok geçmeden kendini prestijli markaların çekim alanında buldu: Önce Gucci’yle başarılı bir işbirliği yaptı, ardından Stone Cold Fox için kapsül koleksiyon hazırladı. Courtney, prestijli yayınlar için editoryal çekimler yapmaya devam ediyor. Bu arada blogu da ufak bir dönüşümden geçiyor; sadece günlük görünümlerini yayınladığı bir platformdan, farklı alanlardaki zevkini deşifre eden bir siteye evriliyor. Courtney’nin güzellik sırları, alışveriş listesi, beğendiği mekanlar ve sevdiği şarkılar şimdi takipçileri için bu adreste:alwaysJudging.com

Courtney Trop

Stilini üç kelimeyle nasıl tanımlarsın? 

Eksantrik, spesifik, 80’ler.

Şu sıralar en büyük obsesyonun ne?

Hayatta, Erewhon Market. Modada, Acne Studios 2018 İlkbahar/ Yaz koleksiyonu; bütün parçaları istiyorum!

Asla giymem dediğin bir parça veya mesafeli durduğun bir trend var mı?

Hayır, her zaman yeni şeyler denemeye açığım.

Favori marka ve tasarımcıların hangileri?

The Row, Acne Studios, Jacquemus, Sies Marjan, Y/Project, Alyx, Priscavera, Sandy Liang, Prada, Chloe, Calvin Klein ve Maryam Nassir Zadeh.

ETİKETLER: O KIZ , COURTNEY TROP