16 Temmuz 2015

Tatil Bavulunuz için Her Şey

FOTOĞRAF: DİNÇER DİNÇ

MODA EDİTÖRÜ: YEŞİM SUÜLKER

Deniz, kum ve güneş üçlüsüne kavuşmadan önce tatil bavulunu en ideal şekilde hazırlamak oldukça önemli. Peki ihtiyacınız olacak hiçbir parçayı unutmadan ama fazlasını da almadan ideal bir tatil bavulu nasıl olmalı?

 

15-07/09/00003-copy.jpg

Phuket, Tayland

Egzotik balıklara daha yakından bakmak için deniz gözlüğü

Neon renklerde mayo veya bikini

Sıcak havanın etkisiyle daha hızlı uzayan tüyleriniz sizi rahatsız etmesin diye seramik kaplı diskleriyle ince ve kısa tüyleri cilde zarar vermeden ıslak veya kuru cilde kullanabileceğiniz Philips SatinPerfect epilatör.

Mutlaka bir şapka ve güneş gözlüğü.

Saçlarınıza şekil vermek için Philips Akıllı Düzleştici MoistureProtect. Bu düzleştirici, nem sensörü sayesinde saçınızı saniyede 30 kez kontrol ederek doğal nem oranını korumak için kendi sıcaklığını ayarlıyor. Böylece uyguladıktan sonra uğraşmadan düzleşen saçlarınız sağlıkla parlıyor.

 

15-07/09/000002-copy.jpg

Los Angeles, Kalifornia, ABD

Sade bir bikini ve desenli bir şort,

Aynalı gözlükler bu sahilde vazgeçilmez.

Görünümünüzü doğal saç dalgalarıyla tamamlamak için Philips ProCare taraklı şekillendirici. İyonik bakım ve turmalin seramik kaplaması ile saçlarınıza bakım yapma özelliği olan bu maşa hızlı ve rahat bukleler yaratmanızı sağlıyor.

Renkli oje.

Kısa tüyler canınızı sıkmasın. Philips İkili SatinPerfect gümüş iyon kaplı cımbızları sayesinde en ince tüyleri bile nazikçe alıyor. Üstelik hafif titreşimler veren masaj çubuğu ile cildi yumuşatıp rahatlatıyor. Kablosuz mini epilatörse hassas bölgeleriniz için oldukça ideal.

 

15-07/09/000001-copy.jpg

Positano, İtalya

Desenli ve baskılı bikiniler için çok ideal bir sahil.

Rotamız Avrupa olduğuna göre takılarınızı bikininizle rahatça kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı Positano’nun hafif rüzgarı kurutmaya yetmezse çaresiz kalmamak için Philips EssentialCare saç kurutma makinesini mutlaka bavulunuza koyun. ThermoProtect ısı ayarı sayesinde optimum kurutma sıcaklığıyla saçınızın aşırı ısınmasına karşı ekstra koruma sağlayarak mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca katlanabilir kolu ve taşıma kılıfıyla valizinizde fazla yer kaplamıyor.

Mini jean şortlar.

Philips SatinSoft epilatör kablosuz ve şarj edilebilir olmasıyla oldukça pratik. Hassas diskleri sayesinde tüylerinizi çekme hissi olmadan kolayca alıyor. Deniz ve güneş yağlarıyla hızlı büyüyen istenmeyen tüyler sorun olmasın!

 

Bu bir tanıtımdır

İlgili Başlıklar