12 Kasım 2014

Kasım'ın Favori 10'u

YAZI: GÖZDE ATAKOĞLU

1. REN /  FLASH RINS CLEANSER
Listenin 1 numarası olmayı kesinlikle hak ediyor. İçeriğinde bulunan yüzde 10’luk C vitamini, ciltte oluşan donuk ve mat görünümden kurtulmamız için birebir.
 
                                                           
 
2. DARPHIN THE REVİTALİZİNG OİL
Bu kışı tek bir ürünle geçirmeniz gerekse seçiminiz bu yağ olmalı. Saçta oluşan kırıklar ve kuruyan cilt için ideal. İster tek başına, ister banyo suyuna ya da şampuanınız içine damlatarak kullanın. 
 
                                                  
 
3. TABIA NAR DAMLASI
Nar çekirdeklerinden elde edilmiş antioksidan zengini bir yağ, ister kapsül olarak tüketin, ister cildinize sürün ya da ikisini aynı anda yapın. Cildinizi içten, dıştan onarın. 
 
 
4. GLO. THERAPEUTICS B5 HYDRATION SERUM
Dışardan cilde hyaluronik asit vermek iyi fikir.  Cildin bağışıklılığını korumak , ince mimik çizgileri ve soğuklarda nemsizlikle savaşmak için  bu serum,aklınızda olsun.
 
                                                        
 
5. TALİKA LIPOCILS KIRPIK SERUMU
Bir kirpik bakım serumu. İçeriğinde peptitler ve ipek özleri mevcut. Kirpikleri besleyerek, yenilenmesini sağlıyor. Maskara öncesi uygulayarak kirpikleri koruma altına alabilirsiniz.
 
                                     
 
 
6. DİOR VERNİS
2014 Sonbahar-Kış oje trendlerini anlamak için Dior’un ojelerine bakmak yeterli. Sırasıyla soldan sağa; Taş rengi ‘Pied de Poule’, şeker pembe ‘Rose Tutu’, kobalt mavi ‘Carre Bleu’, kan kırmızı ‘Rouge Massai’ ve  asfalt siyah ‘Bar’.
 
 
 
7. DYPTIQUE HOLIDAY CANDLES 2014
Bu sene koleksiyondaki mumlar tarçın ve erik kokulu (Epice), reçine ve odunsu (Resine), isli ve kestaneli (Hiver) bulunduğu ortam buram buram Kış koksun isteyenlere.
 
 
 
 
8. EAU DE MAGNOLİA FREDERİCK MALLE
Tepe notasında bergamot, kalp notasında manolya, paçuli, dip notalarda ise sedir ve amber.. Ünlü burun Malle’nin koleksiyonuna ait, sofistike, elegan ve unisex bir çiçek parfümü kokluyoruz.
 
                                      
 
 
 
9. BENEFIT MAJORETTE KREM ALLIK
Pembe ve şeftali arası tonu, yumuşacık dokusu ve rahat kullanımıyla her çantada olması gereken bu allık, yanaklarda varla yok arası, fark edilmeyen doğallıkta bir renk bırakıyor.
 
                                             
 
 
10. CHANEL VITALUMIERE LOOSE POWDER FOUNDATION
Bilinen pudra formunda ama bir fondöten görevi görüyor. İkinci bir ten etkisi yaratan  ancak kapatıcılığı yüksek olan bu hafif pudra, ten makyajına yeni bir boyut ve pratiklik kazandırıyor.
 
                                  
 
 

ETİKETLER: BAKIM , GÜZELLİK