LIVING
LIVING

18 Aralık 2021

Yeni Yıla Merhaba

Yeni yıla merhaba derken yılbaşı akşamı ya da devam eden hafta sonunda İstanbul'un şık ve keyifli mekanlarında sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilmeniz için önerilerimiz var. 

İstanbul’un kalbinde tüm tarihe tanıklık etmiş Ecole St. Pierre Hotel, hem lüks ve konforlu konaklama deneyimi hem de birbirinden iddialı İtalyan lezzetleri sunan IL Cortile Ristorante Pizzeria restoranı ile yeni yıla özel DJ performansı ve gala yemeği ile giriyor.

 

 

“Senin Zamanın Senin Yılın” temalı koleksiyonuyla yeni yıla merhaba diyen Divan Grubu, geçmiş, bugün ve geleceğin yansıtıldığı yılbaşı koleksiyonununda bizleri zamanda yolculuğa davet ediyor. Geçmiş temasında hafızalarda yer alan ihtişamlı 60’lar ve 80’lere, bugün temasında modern yaklaşımlara, gelecekte ise minimalizme ve sürdürülebilirliğe vurgu yapıyor.

 

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Divan Istanbul (@divanistanbul)'in paylaştığı bir gönderi

 

Lüks konsepti ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile İstanbul’un tarihi lokasyonu Üsküdar’da konumlanan Address Istanbul; yüksek konfor ve ayrıcalıklar sunan özel yılbaşı paketiyle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. 

 

İlgili Başlıklar