METROPOL
METROPOL

15 Şubat 2021

Yeni Mr. & Mrs. Smith ile Tanışın

YAZI: VOGUE TÜRKİYE

DERLEYEN: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Mr. and Mrs. Smith. Yeniden.  Hem de Donald Glover ve Phoebe Waller-Bridge ikilisiyle! İkili birlikte yazacakları ve başrollerinde yer alacakları bir Amazon dizisiyle karşımıza çıkacak.

Phoebe Waller-Bridge ve Donald Glover
Fotoğraf: Getty Images

Aslında her şey Donald Glover’ın Instagram hesabından paylaştığı videonun ekranlarımıza düşmesiyle başladı. Ardından Amazon Studios başkanı Jennifer Salke de yeni projeyi Twitter hesabından duyurarak onayladı.

"Killing Eve", "Crashing" ve 2019'da En İyi Komedi Dizisi de dahil olmak üzere altı Emmy kazanan “Fleabag” ın yaratıcısı Waller-Bridge ve son dönemin en beğenilen işlerinden "Atlanta’nın yaratıcısı Glover, Amazon için hazırlanan "Mr. & Mrs. Smith" dizisiyle bir araya gelecek.  Aslında bu dizi ikilinin ilk işbirliği değil, ikili daha önce "Han Solo: A Star Wars Story" filminde birlikte çalışmıştı. Glover, Lando Calrissian karakterini canlandırırken, Waller-Bridge robot dostu olarak karşımıza çıkmıştı.

Her iki ismin de önceki işlerini düşününce yeni  "Mr. & Mrs. Smith" için heyecanlanmamak mümkün değil. İkilinin özgün yorumlarıyla Smith çiftini nasıl yorumlayacakları merak konusu. Hatırlayacağınız üzere, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin oynadığı  film, birbirlerini öldürmekle görevli evli iki suikastçının hikayelerini anlatıyordu. 2005 yapımı "Mr. & Mrs. Smith" büyük  ilgi görmüş ve hatta "Brangelina" efsanesinin doğuşuna vesile olmuştu.

Yeni "Mr. & Mrs. Smith'e ne zaman kavuşacağımız henüz belli olmasa da Variety’nin paylaştığı bilgilere göre uyarlamanın 2022 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor.

ETİKETLER: PHOEBE WALLER-BRİDGE , DONALD GLOVER , MR AND MRS SMİTH