03 Mayıs 2020

Podcast Listesi: Güldüren, Eğlendiren ve Düşündüren Diyaloglar

YAZI: DEFNE SARIÇETİN

georgia may jagger

Georgia May Jagger

Fotoğraf: Liz Collins, Moda editörü: Konca Aykan

Her zamankinden daha fazla kendimizle baş başa kaldığımız ve hayatımızın ekseninde ne izleyelim, ne yiyelim, akıl sağlığımızı nasıl koruyalım gibi soruların dönüp durduğu bir dönemden geçiyoruz. Bir yandan sağlığımız için endişelenip bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye kafa yorarken, öte yandan bu sosyal izolasyon dönemini mümkün olduğunca verimli geçirmeye, evde olduğumuz bu günlerde kendimizi farklı alanlarda geliştirmeye çalışıyoruz. Peki, bir televizyon, telefon veya bilgisayar ekranına bağlı kalmadan, bu mümkün mü? Günlük işlerinizi hallederken kulak verebileceğiniz podcast'ler, ilham verici diyalog ve monologları istediğiniz yerde, istediğiniz saatte, istediğiniz şekilde dinlemenize olanak sağlıyor. 

Podcast dünyasına yeni giriş yapanlar veya karantina döneminde farklı kulvarlara geçiş yapmak isteyenler için Gwyneth Paltrow'un Goop'undan zamanımızın en iyi kısa hikayelerini yazarlarının sesinden dinleyebileceğiniz The Writer's Voice'a, moda endüstrisinin nükteli ikilisi Camille Charriere ve Monica Ainley'nin Fashion No Filter'ından, feminist komedi podcast'i The Guilty Feminist'e, kültür-sanat, moda, sağlık, beslenme, meditasyon ve iyi yaşam podcast'lerinden favorilerimizle karşınızdayız.

Kültür-Sanat, Moda Podcast'leri

İlham Veren Diyaloglar

Beslenme, Sağlık ve İyi Yaşam Podcast'leri

ETİKETLER: PODCAST , FASHİONOFİLTER , CAMİLLE CHARRİERE , MONİCA AİNLEY , GWYNETH PALTROW , GOOP , HOW TO FAİL WİTH ELİZABETH DAY , THE GUİLTY FEMİNİST , PHOEBE WALLER-BRİDGE , DEBORAH FRANCES-WHİTE , VOGUETAVSİYE , VOGUEİNSTAGRAM , VOGUEEVDE