METROPOL
METROPOL

17 Mayıs 2021

This Is Us Altıncı Sezonuyla Ekranlara Veda Edecek

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Ekranların en sevilen aile dramalarından “This Is Us” önümüzdeki sene altıncı sezonuyla ekran yolculuğunu noktalayacak. Evet, bir kere daha gözlerimiz doluyor.

This Is Us

NBC

NBC’nin belki de en hit projelerinden biri olan “This Is Us” ekranlara geldiği andan itibaren etkileyici reytingler topladı. En önemlisi de birçok izleyici tarafından çok sevildi. Pearson ailesinin birden çok neslini ve birden çok zaman dilimini kapsayan This Is Us,  hepimizi etkilemeyi başarmıştı. Yanlışları, doğruları, eksikleri ve hatalarıyla ailenin her bir ferdi unutulmazlar arasına girdi bile diyebiliriz. Dizinin beş sezon içinde, NBC'nin en yüksek puan alan programı olmaya devam ettiğini de hatırlatalım. Tüm bu beğenilerin yanı sıra This Is Us, ödül sezonunun da öne çıkan yapımlarından biri olmuş, Ventimiglia, Moore, Brown ve Chrissy Metz’e, Emmy adaylıkları kazandırmıştı.

Başrollerde Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz ve Justin Hartley’in yer aldığı dizinin 5. Sezonu şu anda yayınlanıyor. Altıncı ve final sezonun çekimleri ise bu yaz başlanycak. Dizi 2021-22 yayın sezonunda ekranlara veda edecek.

This Is Us

NBC

Aslına bakarsak çok da şaşırtıcı bir haber değil bu. Zira sevilen dizinin ekibi katıldıkları pek çok yayında altıncı sezonun final sezonu olacağını söylemişti. Öte yandan resmi bir sayı henüz belirlenmemiş olsa da, son sezonun da öncekiler gibi yaklaşık 18 bölümden oluşması bekleniyor. Pearson ailesinin tüm fertlerine veda etmenin ne kadar zor olacağını biliyor ve şimdiden final bölümü için akacak gözyaşlarımızı düşünüyoruz.

ETİKETLER: NBC , THİS IS US