METROPOL
METROPOL

12 Ocak 2022

Pearsonlar'a Veda

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

this is usNBC

NBC’nin hit projelerinden This Is Us ekranlara geldiği andan itibaren etkileyici reytingler topladı ve izleyicileri tarafından çok sevildi. Başarısının alametifarikası yanlışları, doğruları, eksikleri ve hatalarıyla Pearson ailesinin her bir ferdini izleten etkileyici senaryo ve oyunculuklardı elbette.

Başrollerde Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz ve Justin Hartley’in yer aldığı dizi, yayınlandığı ilk sezondan beri ekranların unutulmaz dizileri arasında yerini çoktan almıştı. Tüm bu beğenilerin yanı sıra This Is Us, ödül sezonunun da öne çıkan yapımlarından biri olmuş, Ventimiglia, Moore, Brown ve Chrissy Metz’e Emmy adaylıkları kazandırmıştı.

Ve veda vakti geldi. Dizi ekran yolculuğunu noktalamak üzere final sezonuna başladı. Pearsonlar’a elveda derken bizi neler bekliyor diye merak edenleri şöyle alalım:

This Is Us'ın yaratıcısı Dan Fogelman, EW’ye verdiği röportajda Rebecca ve Miguel'in ilişkisinin 6. sezonun büyük bir parçası olacağını ve Jack merkezli bir bölüm için Milo Ventimiglia'nın "tüm dizinin en iyi bölümü" olabileceği yorumunu yaptığını aktardı. Mendilleri hazırlayın.

this is us
NBC

Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz, Justin Hartley, Susan Kelechi Watson, Chris Sullivan ve Jon Huertas'tan oluşan çekirdek kadro son sezon için geri dönecek. Ayrıca Griffin Dune, Caitlin Thompson, Eris Baker, Faithe Herman, Lyric Ross, Asante Blackk ve Chris Geere'in de geri dönmesi bekleniyor.

Final sezonu toplam 18 bölümden oluşacak. Prömiyer sırasında oyuncu kadrosu, üç büyüklere odaklanan başka bir bölüm üçlemesi ve annesinin ölümüyle ilgili Jack merkezli bir bölüm olacağını söylemişti.

Bildiğiniz gibi spin-off’ların, reunion haberlerinin havada uçtuğu bir dönemdeyiz. Hal böyle olunca, henüz veda bile etmeden This Is Us için böyle bir şey mümkün mü sorusu akıllara geliyor. Şu anda, This Is Us spinoff'u için bir plan yok, ancak yaratıcı Dan Fogelman da fikrin kapısını tamamen kapatmıyor. Yine EW’ye verdiği demeçte herhangi bir planı olmasa da her şeyin mümkün olabileceğini açıklıyor.

ETİKETLER: THİS IS US