METROPOL
METROPOL

14 Nisan 2022

The Kardashians Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Kardashians

Kardashianlar Hulu'ya geliyor!

Aşağıda, 14 Nisan'da ekranlara gelecek şov hakkında bildiğimiz tüm ayrıntıları bulabilirsiniz.

 

Bizi neler bekliyor?

Aslında hepimiz Keeping Up With the Kardashians tecrübesiyle bizi nelerin beklediğini biliyoruz. Ancak bu kez daha farklı sürprizlerle karşılacağımız da gelen bilgiler arasında. Resmi açıklamada ise programın içeriği şöyle açıklanmış: Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie, manşetlerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için kameraları geri getiriyor. Milyar dolarlık işletmeleri yönetmenin yoğun baskılarından, oyun zamanlarının ve okulların terk edilmesinin gülünç sevinçlerine kadar uzanacak bu şov, izleyicileri spot ışıklarında dürüst bir aşk ve yaşam hikayesiyle buluşturacak.

Kardashian Ailesi’nin gündemlerini göz önünde bulundurunca aklımızda beliren sorular da var tabii. Mesela şovda Kanye yer alacak mı? Evet; Kim Variety’e verdiği röportajda yaptığı açıklamayla bu sorumuzu yanıtladı. Kim'in Kanye West'ten boşanma süreci çok açık bir şekilde şovda gösterilecek. Kim, “İnsanların her şeyin her zaman mükemmel olmadığını görmelerinin önemli olduğunu düşünüyorum.” diyerek bu süreci de bizlerle paylaşacak. Öte yandan Kim Kardashian’ın yeni ilişkisine dair ufak konuşmalara şahit olacağız ancak Pete Davidson şovun ilk sezonunda ekranda görünmeyecek. 

Ve elbette Kourtney Kardashian ve Travis Barker da gösterinin her aşamasında karşımızda olacak. Çift, şovun 7 Nisan'daki galasında geniş aileleriyle birlikte poz vermişlerdi. Gösterinin bize Travis'in geçen Ekim ayında Kourtney'e nasıl evlenme teklif ettiğine dair ayrıntıları sunacağı da biliniyor. Ayrıca Khloe Kardashian ve Tristan Thompson arasındaki gelişmeler de şovun bir parçası olacak.

Kimleri izleyeceğiz?

Kris, Kendall, Kylie, Kourtney, Kim ve Khloé, Kardashian şovunun merkezinde yer alacak. Travis Barker, Scott Disick ve Kanye West de kısmen de olsa görünecek. Emma Conway, Elizabeth Jones ve Ben Winston dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda yer alırken, dizinin baş yapımcısı Danielle King.

Şov ne zaman prömiyer yapacak?

The Kardashians, 14 Nisan Perşembe günü Hulu semalarına inecek.

 

ETİKETLER: THE KARDASHİANS