METROPOL
METROPOL

23 Nisan 2022

The Kardashians İlk Bölümüyle Rekor Bir Başlangıca İmza Attı

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

hulu

Kardashian Ailesi'nin yeni televizyon şovu geçtiğimiz hafta Hulu'da yerini almıştı.

Kris, Kendall, Kylie, Kourtney, Kim ve Khloé'nin merkezinde yer aldığı programın, yayınlanmasından tam bir hafta sonra yeni bir rekor kırdığını öğrendik. Variety'nin özel haberine göre Hulu, The Kardashians'ın Amerika televizyon tarihinde, prömiyeri en çok izlenen televizyon şovu olduğunu açıkladı.

Hulu'nun, The Kardashians için kırdığı bu rekor, gösterinin 14 Nisan'da başlamasından bu yana, yayınlanmasının ilk üç gününde izlenen bölüm saatlerine dayanıyor.

Kardashian Ailesi de elbette bu ilgiden memnun. Her biri mutluluklarını ve teşekkürlerini Instagram hikayelerinde paylaştılar. Devam eden bölümlerin de benzer bir ilgi göreceğini tahmin etmek çok değil.

İzleyicileri spot ışıkları altında, dünyanın en merak edilen ailelerinden birinin yaşam hikayesine davet eden The Kardashians'ın yürütücü yapımcı kadrosunda Emma Conway, Elizabeth Jones ve Ben Winston yer alırken, baş yapımcı olarak Danielle King'i görüyoruz. The Kardashians, Kardashian-Jenners'ın 15 yıl boyunca toplam 20 sezon devam eden Keeping Up With the Kardashians'ın yeni versiyonu diyebiliriz. Dünyaca ünlü aile bu şovun bittiğini açıkladıktan hemen sonra Hulu'ya yeni bir şovla katıldıklarını duyurmuştu. 

ETİKETLER: HULU , THE KARDASHİANS