METROPOL
METROPOL

12 Nisan 2022

The Kardashians'da Pete Davidson'ı Görecek Miyiz?

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

kim Kardashian

Kardashian ailesi ironik şovları Keeping Up With The Kardashians’ın ardından yeni bir programla karşımızdalar. Hulu’da yayınlanacak The Kardashians isimli programın galası da geçen hafta gerçekleşti. Hepimizin gözü kulağı oradaydı elbette, ancak Pete Davidson ve Kim Kardashian’ın birlikte katıldıkları ilk resmi davet olması heyecanımızı daha da artırmıştı.

Prömiyer gecesinde çifte yakın kaynaklar Page Six’e verdikleri demeçte, Davidson'a ailenin bir parçası gibi davranıldığını söyledi.

Kardashian Ailesi’nin yaşamlarına dair her şeyi izleyeceğimiz şovda Pete Davidson hiç görünmedi ve muhtemelen bir süre daha görünmeyecek. TMZ'den gelen haberlere göre Kardashian, dizinin 1. sezonunda yeni erkek arkadaşı hakkında konuşacak, ancak Davidson muhtemelen 2. sezona kadar kamerada görünmeyecek. Kardashian, Variety'ye daha önce verdiği bir röportajda, "Pete'le çekim yapmadım... Buna karşı değilim sadece bu onun her zaman yaptığı bir şey ya da işinin bir kısmı değil. Fakat önemli bir olay esnasında orada olsaydı, kameralara onu çekmemesini söylemezdim.” diyerek Davidson’un neden şovda yer almadığını açıkladı.

İkili birlikte kırmızı halıda resmi olarak henüz fotoğraflanmadılar. Kim Kardashian bu kez de  E! Daily Pop’a yaptığı açıklamada kırmızı halıda beraber yürümemelerini, “Beni desteklemek için burada. Bu şov tamamen benim olayım ve bu durum onun işinin bir parçası değil. Burada olduğu için çok mutluyum.” diyerek açıkladı.

İkilinin prömiyer sonrası Kourtney Kardashian ve Travis Barker’ın ile Jon & Vinny's'de düzenlediği bir başka etkinliğe katıldığı da paylaşılan bilgiler arasında.

ETİKETLER: THE KARDASHİANS