METROPOL
METROPOL

19 Ağustos 2021

HBO'dan The White Lotus'a 2. Sezon Onayı Geldi

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

The White Lotus

HBO

Son dönemde eleştirmenlerden ekranın sıkı takipçilerine, herkesin gündeminde HBO’nun mini dizisi The White Lotus var. Henüz izlemeyenler varsa önce kısaca diziyi tanıtalım. HBO’nun toplumsal hicivli son gözdesi, izleyicileri Hawaii’deki lüks bir otele konuk ederek, buraya gelen misafirlerin tatillerini anlatıyor. Elbette bu harika otel ve kusursuz misafirler, otel çalışanları için sanıldığı kadar mükemmel değil, karanlık olaylar hiç olmadığı kadar yakın.

Murray Barlett, Connie Britton, Jennifer Coolidge, Alexandra Daddario, Fred Hechinger, Jake Lacy, Brittany O’Grady, Natasha Rothwell, Sydney Sweeney ve Steve Zahn gibi isimleri bir araya getiren The White Lotus’un yaratıcılığını, yazarlığını ve yürütücü yapımcılığını, Mike White yapıyor. Eş yürütücü yapımcılar arasında ise David Bernad, Nick Hall ve Mark Kamine isimlerini görüyoruz.

Altı bölümden oluşan The White Lotus, mini dizi olarak planlandığı için ikinci bir sezonun geleceği düşünülmüyordu. Ancak sürpriz bir haberle, HBO, The White Lotus dizisine 2. sezon onayı verdiğini duyurdu.

The White Lotus

HBO

Kısa sürede sevilen dizinin gelecek sezonunun hikayesinin farklı bir lokasyonda geçmesi ve farklı bir kadroyla ekrana gelmesi bekleniyor. İlk sezondan devam edecek isimler olup olmadığı konusunda şimdilik bir bilgimiz yok. 

İlk sezona hemen başlamak isteyenler, diziyi beIN CONNECT’ten izleyebilir.

 

ETİKETLER: THE WHİTE LOTUS , HBO