LIVING
LIVING

18 Mayıs 2021

Rotamız Doğa ve Sanat

Şehrin stresinden birazcık uzaklaşmayı kim istemez ki? O halde istikametimiz Eceabat’ın eşsiz doğasına konumlanan Hotel Caeli…

caeli hotelLüks, konfor ve dinginlik; bir hafta sonu kaçamağının olmazsa olmazları. Misafirlerine sanat ve gastronomiyle harmanlanmış bir tatil deneyimi sunan Hotel Caeli, size tam da bunları sağlıyor. Üstelik şehirden fazla uzaklaşmadan ve doğayla bütünleşerek. Pandemi dönemi endişelerinizi minimuma indirmek için Hotel Caeli’de tüm tedbirlere dikkat ediliyor. Yeni normalin gerekliliklerine uygun şekilde TÜV SÜD sertifikalı hijyen ve sağlık önlemleriyle güvenli bir konaklama hizmeti sunuyor. Otelin konumu kadar dekorasyonu da oldukça iç açıcı ve ferah. Hotel Caeli’de farklı büyüklüklerde birbirinden farklı modern ama aynı zamanda lüks detaylarla tasarlanmış 15 deluxe, 5 süit ve 1 tower süit oda bulunuyor. Her biri farklı tasarıma sahip bu odalar; manzaralı balkonları, teknolojik alt yapısı ve geniş yaşam alanı sunmasıyla lüks ve konforu bir arada sağlıyor.

caeli hotel

Hotel Caeli’nin her köşesinde sanat var desek abartmış olmayız. Sanatçı Seçkin Pirim’in Cennetin Kapısı eseriyle sizi karşılayan otel, New Yorklu hiperrealist heykeltıraş Carole Feuerman, insan bedeni üzerine çalıştığı eserleriyle ünlü Koreli sanatçı Seo Young Deok gibi birçok özel sanatçının çağdaş eserleri hem iç hem dış mekanlarda kaşınıza çıkıyor. Doğa ve sanattan bahsettikten sonra otelin mutfağına değinmemek olmaz. Bağ ve gölet manzarasına sahip Gourmet Caeli Fine Dining Restaurant’da tatiliniz boyunca doğal ve yerel ürünlerle hazırlanan lezzetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Gourmet Caeli Zeytinyağı, otelin kendi topraklarında yetişen zeytin ağaçlarından üretilirken, Caeli Ekolojik Bahçesi ve Caeli Çiftliği’nde yetiştirilen doğal ürünler sizi gastronomik bir yolculuğa çıkarıyor.caeli hotelTatil olur da, spa keyfi olmaz mı? Hotel Caeli, 700 metrekarelik Spa Caeli by Caudalie’de üzümün antioksidan etkilerini dünyaca ünlü marka Caudalie farkıyla yaşayabilirsiniz. Uzman terapistler eşliğinde masaj ve bakımların keyfini çıkarırken sauna, Türk hamamı, macera duşları ve buhar banyolarıyla rahatlayabilir; şok havuzu ve kapalı yüzme havuzunda vakit geçirip güneşlenme terasında güneşin keyfini sürebilirsiniz. Otelin imza bakımlarından Caeli Antioxidant Therapy’i denemeden dönmeyin.

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE