EN VOGUE
EN VOGUE

01 Şubat 2021

Teknolojinin En Şık Hâli

Günümüzde birer kişisel asistana dönüşen cep telefonlarını seçerken artık sadece teknolojik özellikler değil, tasarım detayları da belirleyici oluyor. Samsung’un son derece zarif bir tasarımla geliştirdiği üçüncü nesil Galaxy Z serisi, katlanabilir Fold2 ve Flip modelleriyle bu anlamda tatmin edici birer seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

vogue fold 2Teknoloji meraklılarını bir hayli heyecanlandıran, geniş kapsamlı iyileştirmeler ve yeniliklerle dolu Galaxy Z Fold2, üstün teknolojik özellikleriyle Galaxy Z serisinde öne çıkıyor. Daha geniş kapak ekranı ve devasa ana ekranıyla hemen ayrışan cihaz, sağlam tasarım ve uzman işçiliğini sezgisel yeni özelliklerle birleştiriyor. Böylece marka günlük yaşamın ihtiyaçlarına uygun, değişkenliği sağlayabilen bir mobil cihaz deneyimi vaat ediyor. Galaxy Z Fold2’nin ana hedefi günlük kullanımda rahatlık sunmak; bu amaçla cesur tasarım ile ileri seviye mühendisliği bir araya getiriyor.

Galaxy Z Fold2, pürüzsüzlük ve son teknoloji hissi veren, parlak ve bütüncül bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ana ekran üzerinde kullanılan Samsung Ultra İnce Cam sayesinde ekran, yüksek kalitede zarif bir görünüm kazanıyor. Cihazın yenilikçi katlanabilir sofistike tasarımı, modelin sunduğu eşsiz mobil cihaz deneyimleriyle birlikte seviye atlıyor. Esnek Kullanım Modu sayesinde, içerikleri gerçek zamanlı olarak yakalamak ve görüntülemek artık çok kolay. Diğer yandan, Otomatik Kadrajlama özelliğini kullanarak yaratıcılığınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Galaxy Z Fold2 en son gittiğiniz partide dans ettiğiniz veya yemek yaparken hünerlerinizi gösterdiğiniz görüntülerinizi çekerken, eller serbest video çekim özelliği sayesinde görseldeki ana nesneyi odakta tutarak size yardımcı oluyor.

vogue fold 2Cebe Sığan Tasarım

Serinin bir diğer üyesi Galaxy Z Flip’in öne en çok çıkan özelliği çarpıcı tasarımı ve tıpkı Fold2 gibi katlanabilir olması. Esnek camı sayesinde cebinize sığmak üzere katlanabilen tam ekranlı bu telefon, başka bir yardımcıya ihtiyaç duymadan harika fotoğraflar çekmek için tasarlanmış bir kamera ve uzun saatler yetecek çift pil ile farkını ortaya koyuyor. Galaxy Z Flip'in kamerası, geceleri de güçlü. Saniyelerce süren uzun pozlu çekimler, ışık izleriyle adeta birer video sanat eserine dönüşüyor. Katladığınızda bir tripod gibi durabilen akıllı telefon, Night Hyperlapse özelliğiyle geceleri yepyeni bir çekim deneyimi sunuyor.

ETİKETLER: SAMSUNG GALAXY Z FOLD2 , SAMSUNG GALAXY Z FLİP , SAMSUNG