EN VOGUE
EN VOGUE

31 Ocak 2022

Katlanabilir Teknoloji

samsung

Yaptığı her inovasyon ile teknolojiye yeni bir boyut kazandıran Samsung’un güçlü ve üst düzey katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip3 5G ve renkli tasarımları ile tarzınızı yansıtın.

Teknoloji artık hayatımızda inkâr edemeyeceğimiz kadar fazla yer edindi. Akıllı telefonlar, en çok kullandığımız teknolojik ürün olarak her an yanımızda. Bu yüzden telefonumuza eklenen her özellik hayatımızı kolaylaştırıyor ve hayatımıza daha çok dâhil oluyor. Bunun yanında her an yanımızda olduğu için telefonun stilimizi tamamlaması çok önemli. Samsung da bu noktada daha iyi bir deneyim sunmak için yaptığı değişimler ile herkesi büyülüyor. Katlanabilir özellikli Galaxy Z Flip3, ikonik tasarımlara ve sürükleyici eğlenceye ulaştırıyor. 

Stil, fonksiyon ve kesintisiz eğlencenin mükemmel dengesi

Akıllı telefon her an yanımızda bizimle olduğu için iç özellikleri kadar dış tasarımı da önemli. Elimizden hiç düşürmediğimizde göz alıcı bir telefon, stilinizin parlayan yıldızı olabilir. Galaxy Z Flip3 de renk seçenekleri, şık tasarımı ve üstün özellikleri ile tabii ki göz dolduruyor. Cream, Green, Lavender ve Phantom Black olarak dört farklı renk seçeneği sunuyor. Çarpıcı ve cesur renk seçenekleri ile günlük stilinizi renklendirmeye olanak tanıyor.

Ayrıca, dört kat geniş kapak ekranı ile telefonun ekranını açmadan bildirimlerinize ulaşabiliyorsunuz. Flip3 özellikleri ile sizlere daha az hareket ile telefondan daha çok verim almanızı sağlıyor. Hızlı yakalamak istediğiniz bir anınızı ya da birden gördüğünüz bir manzarayı telefonu açmayı beklemeden, güç tuşuna iki kez basarak en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde anları yakalamanızı kolaylaştırıyor. Flip3 en güzel anlarınıza hızlı sunduğu özellikleri ile ortak oluyor.

Galaxy Z cihazları hayatımızı kolaylaştırmak için geliştirilmiş birçok özelliğe sahip. Bunlardan en önemlisi katlanabiliyor olması. Katlanabilir özellik ile daha fazla uygulamaya erişim artıyor. Google, Microsoft gibi birçok ünlü şirket ile işbirliği yapan Samsung, en sık kullandığınız uygulamaları ihtiyacınız olduğu şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Esnek mod ile Galaxy Z Serisi, Office ve Teams’in bir araya gelmesi sonucu tamamen optimize toplantı deneyimi sunuyor. Her nerede olursanız olun en rahat şekilde toplantıdan verim alabileceksiniz.

En önemli özelliklerden olan dayanaklılığı üst seviyeye çıkarmak için eşsiz bir işçilik kullanılıyor. Hem suya dayanıklılığı hem de gizli menteşe özelliği ile çok etkileyici. Gizli menteşe, telefonun tüm açılarda dik durmasını sağlıyor. Telefonu istediğiniz yere koyarak, tutmak için ellerinizi kullanmaya gerek kalmadan telefonu kullanabiliyorsunuz. Bureau Veritas tarafından doğrulanan katlama direnç testine tabi tutulan Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3’ün 200.000 katlamaya uygun olduğu saptandı. Telefonu istediğiniz her yere rahatlıkla koyarak kendi kombin fotoğraflarınızı, videolarınızı çekebilirsiniz. Nerede olursanız olun telefonu tutmak için herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan her yerde özgürce çekim yapabilirsiniz. 

Samsung Electronics Başkanı ve Mobil İletişim Birimi Sorumlusu TM Roh, “Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile bugünün hızlı dünyasında kullanıcıları, ihtiyaç duydukları esneklik ve çok yönlülük konusunda destekleyen katlanabilir akıllı telefonların sunduğu imkânları yeniden tanımlıyoruz. Katlanabilir cihaz kategorisinin öncüsü olarak, inovasyon geleneğimizi Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile güçlendirmek bize gurur veriyor. Bu akıllı telefonlar sayesinde kullanıcılar, inovasyon temelli açık bir ekosistem ile her anın tadını çıkarmaları için kendilerine yeni yollar sunabilen teknolojileri kullanma imkânına sahip olacak.” şeklinde anlatıyor yeni teknolojiyi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Philip Choi ise “Samsung olarak katlanabilir cihaz inovasyonuna öncülük eden bir markayız. Sunduğumuz deneyimi geliştirmeye devam etmek için cihazlarımızı her zaman tüketici geri bildirimlerine dayalı olarak iyileştirmeye çalışıyoruz. Kullanıcılarımıza kulak vermek Samsung olarak daima temel felsefemiz. Bir kez daha kullanıcılarımızın beklentilerini dikkate alarak geliştirdiğimiz Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile tüm engelleri aşarak akıllı telefon deneyimini yeniden tasarlayan teknolojileri geliştirmemin gururunu yaşıyoruz. Katlanabilir akıllı telefon deneyiminde yeni bir dönemi başlatacak bu akıllı telefonlarımız sayesinde Türkiye’deki kullanıcılarımız da esneklik, işlevsellik ve eğlenceyi bir üst seviyeye çıkaran sonsuz imkânların kapısını aralayarak, yepyeni bir dünyaya adım atacak.” şeklinde detaylandırıyor.  

Samsung ayrıca dünyanın her yerinde uygulama geliştiricilerin muhteşem kullanıcı deneyimleri ortaya koyabilmesi için yeni yollar üzerinde düşünmeye devam ediyor. Yüksek kaliteli optimizasyon sağlayarak geliştiricilere daha fazla seçenek sunmak amacıyla Samsung Remote Test Lab’i (RTL) destekleyerek geliştiricilere uygulamalarını her yerden gerçek zamanlı olarak yükleyerek test etme imkanı sunuyor.

Hem rahatlıkla telefonu kullanmak hem de eğlenceye doymak için Galaxy Z Flip3 mükemmel tasarımıyla her an yanınızda. 

Galaxy Z Flip3 5G  ile ilgili daha fazla bilgi almak için www.samsungmobilepress.com, news.samsung.com/galaxy veya www.samsung.com/ adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 

ETİKETLER: SAMSUNG , GALAXY BUDS2 , GALAXY Z FOLD3 , Z FLİP3