EN VOGUE
EN VOGUE

06 Nisan 2021

Çantamda Neler Var: Bilge Yenigül

Vogue Türkiye olarak Samsung işbirliğinde bu sefer renkli, enerjik ve dinamik influencer Bilge Yenigül’ün çantasını keşfe çıkıyoruz. Ne derler bilirsiniz; bize çantanızı gösterin, size kim olduğunuzu söyleyelim.

bilge yenigül

 

Tam bir metropol kızı olduğunu söyleyen Bilge Yenigül, aynı zamanda gerçek bir spor tutkunu. O nedenle günlük çantasına ek olarak spor çantası da çoğunlukla yanında. Şehir koşturmacasında çantasının olmazsa olmazları neler dersiniz? Güneş gözlüğü, sık sık metro kullandığı için İstanbul Kartı, çok sevdiği dudak balm’ları, bolca bozuk para, el dezenfektanı, parfüm… Bilge çantasını boşaltırken güzel kokmak konusunda birazcık takıntılı olduğunu ve parfümünü asla yanından ayırmadığını özellikle vurguluyor. Ve tabii ki bir influencer’ın çantasının değişmez parçaları telefonu ve kablosuz kulaklığı.

bilge yenigül

Bakın Bilge Galaxy S21+ telefonu ve Galaxy Buds Pro deneyimini nasıl anlatıyor: “Bu telefonun en sevdiğim özelliklerinden biri şarjının uzun süre yetmesi ve gün boyu tempoma ayak uydurabilmesi; bu nedenle yanımda şarj cihazı taşımam gerekmiyor. Tabii renk ve tasarım anlamında da favorim oldu. İncecik olduğu için tüm çantalarıma rahatça sığıyor; üstelik suya dayanıklı. Bir influencer olarak kullandığım telefonun kamerası belki de her şeyden önemi benim için. Galaxy S21+ “Yönetmen Bakışı” özelliğiyle işimi çok kolaylaştırıyor. Hem ön hem arka kamerayı aynı anda kullanarak kayıt yapabiliyorum. İçeriklerin birbirine çok benzediği günümüz dünyasında ayrıcalıklı hissetmemi sağlıyor. Ayrıca portre moduyla fotoğraf çekmeyi çok seviyorum; bu en çok kullandığım kamera özelliklerinden bir diğeri. Phantom Violet rengine ise tam anlamıyla bayılıyorum! Galaxy Buds Pro kulaklıklarımdaki Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile müzik keyfimi bölmeden dışarıdaki sesleri minimuma indirgerken, etrafta dikkat etmem gereken anları da kaçırmıyorum.”

bilge yenigül

Fotoğraf: Berat Soner Çapın

Video: Yağız Karagözcük, Faruk Emin Kaba/ Creafilm

Proje Yönetmeni: Melis Akcan

Proje Editörü: Damla Durak

Saç: Hüseyin Açıkgöz

Makyaj: Gülşah Konuş/NARS

Video Kurgu: Faruk Emin Kaba

Mekan: Misk Floral Cafe

 

ETİKETLER: VOGUETÜRKİYE , SAMSUNG , SAMSUNGTURKİYE