LIVING
LIVING

02 Ağustos 2022

Yeni Gucci Décor Koleksiyonu İlhamını Bridgerton'dan Alıyor

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

gucci

Gucci

Söz konusu Gucci Décor, olduğunda ilhamın nereden geleceğini asla bilemezsiniz. Ancak markanın bir rüyadaymış hissi yaratan tasarımlarıyla kendinizi güvenli kollarına bırakacağınıza emin olabilirsiniz. Gucci Décor rotasını bu kez Netflix'in son hitlerinden Bridgerton'a kırıyor ve ilhamını romantik görünümlerinden alıyor.

Temmuz ayında piyasaya sürülen yeni dekoratif ev eşyaları, ikonik evin büyüyen serisine bu kez ilham olarak “doğanın önceliğini” kullanan ve romantizm ve kapris duygusu aşılayan taze formlarla katılıyor. Gucci'nin yaratıcı yönetmeni Alessandro Michele tarafından tasarlanan ve sanat yönetmeni Max Siedentopf tarafından hayata geçirilen Gucci'nin yeni kampanyası Bridgerton ruhuyla hazırlanmış bir sahne sunuyor.

gucci

Gucci

 

Seri, metal mumlar, monogramlar, GG desenleri veya çiçek baskılarıyla süslenmiş renkli minderler ve battaniyelerden oluşan parçalarla öne çıkıyor. Porselen çay takımları, iki taraflı minderler ve hareli koltuklar, Max Siedentopf'un yakaladığı Gucci Décor kampanyasında keşfedilecek harikalardan sadece birkaçı.

Hazır Bridgerton 3. sezon için geri sayımı başlatmışken, Gucci Décor'un bu romantik koleksiyonu da bizi romantik hayallere davet ediyor.

 

 

ETİKETLER: GUCCİ , GUCCİ DÉCOR , BRİDGERTON