METROPOL
METROPOL

10 Temmuz 2022

Steven Yeun ve Robbert Pattinson'dan Güçler Birliği

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

robert pattinson

Son zamanlarda sevindirici haberler aldınız mı bilmiyoruz ama bizi epey mutlu eden yeni bir gelişmeyi paylaşarak sizi de sevindirmeyi planlıyoruz.

Hatırlayacak olursanız daha önce Parasite filmiyle Oscar kazanan yönetmen Bong Joon-ho'nun, Mickey7 adlı kitaptan uyarlanacak ve kendi yazıp yöneteceği yeni filminde, Robert Pattinson ile çalışmak istediğini öğrenmiştik. Bu gelişmenin ardından yönetmenin isteği gerçekleşti, Pattinson kadroya dahil oldu. İsmi henüz belirlenmeyen filmle ilgili sevindirici gelişmeler bununla da sınırlı değil.

Burning de geniş kitlelere ulaşan, son olarak Minari’de izlediğimiz Steven Yeun da kadroya dahil olduğunu da duyurdu. Steven Yeun, Netflix filmi Okja'da birlikte çalıştıktan beş yıl sonra, yönetmen Bong Joon Ho ile yeniden bir araya geliyor. Bu demek oluyor ki Robert Pattinson ve Steven Yeun, Bong Joon-ho imzalı bir film için güçlerini birleştirecek!

robert pattinson

Yeun ve Pattinson ile birlikte oyuncu kadrosunda ayrıca Mark Ruffalo, Toni Collette ve Naomi Ackie yer alıyor. Filmle ilgili bilgiler henüz sınırlı ancak kitap, Mickey7 adlı karakterin Niflheim adındaki bir yeri kolonileştirme görevini üstlenmesine ve bu riskli görev sırasında hayatını kaybedip klon olarak yeniden dünyaya gelmesi sonrasında başına gelenlere odaklanıyor. Büyük ihtimalle Pattinson'u Mickey7 adlı kahraman rolünde izleyeceğiz.

Film hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz, gelişmeleri takipteyiz!

 

 

 

ETİKETLER: STEVEN YEUN , ROBERT PATTİSON