08 Haziran 2022

RobSten Bir Araya Gelebilir Mi?

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

twilight

Kristen Stewart ve Robbert Pattinson tekrar bir araya gelebilir mi? Hiç aklımızdan çıkmayan bu soru, geçen hafta yaşanan gelişmelerle hepimizi bir kere daha heyecanlandırmayı başardı.

Twilight serisinin eski rol arkadaşları Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ı ekranda tekrar bir araya getirmek isteyen bir yönetmen var: David Cronenberg!

Cronenberg yeni korku filmi Crimes of the Future için Kristen Stewart ile birlikte çalıştı ve ikilinin bir araya gelmesinde Robert Pattinson'un etkisi olduğunu açıkladı. 79 yaşındaki Cronenberg, kısa süre önce World of Reel ile yaptığı bir röportajda, daha önce 2012 gerilim filmi Cosmopolis ve 2014 yapımı Maps to the Stars filmlerinde Robert Pattinson ile çalışmıştı. "Beni Kristen ile tanıştıran Robert'tı. Her ikisi de oyuncu olarak ayrı ayrı geliştiler." diyen Cronenberg hepimizi heyecanlandıran bir dileğini ise şu şekilde açıkladı:

"Kesinlikle bir film ya da fikir düşünebilirim, ikisinin bir arada olması harika olurdu!"

Bu plan gerçekleşir mi, kariyerlerinde birbirinden başarılı performanslar sergileyen iki oyuncuyu yeniden birlikte izleyebilir miyiz, zaman gösterecek. Bir zamanlar birlikte olan iki oyuncu da şimdi başka ilişkiler içinde olsa da fanlar bu durumu pek aşmış gibi görünmüyor. Yönetmen Cronenberg de bu durumun farkında. Cronenberg, "Hayranlar onları belirli bir tür ilişkide görmeyi bekleyebileceğinden ve bu, benim onlar için yeni karakterler yaratmamın önüne geçebileceğinden sorunlu olabilir." ifadeleriyle açıklıyor bu durumu.

 

 

 

ETİKETLER: ROBERT PATTİSON , KRİSTEN STEWART , TWİLİGHT