24 Nisan 2015

Yaşlanma Karşıtı 4 Yeni Silah

YAZI: GÖZDE ATAKOĞLU

 
1. La Prairie Rapid Response Booster Serum
Cilt yüzeyindeki ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve yeni çizgi oluşumunu engellemeye yardımcı serum, içeriğindeki peptidler, yosun özleri ve cildin aydınlanmasına yardımcı 5 farklı bitki özü ile oldukça etkili sonuçlar veriyor. 2 hafta gibi kısa bir sürede ince kırışıklıklarda gözle görünür iyileşme vaat eden serumu, tüm  yaz ayı boyunca güneşe ve sıcağa bağlı yeni kırışıklıkların oluşumunu engellemek üzere kullanabilirsiniz.
 
 
2. Atelier Rebul Swiss Snow Algae Rejuvenating Bakım Serisi 
 Serum, göz çevresi ve nemlendirici kremden oluşan serinin ana maddesi, her mevsim taze ve canlı kalmayı başaran ve İsviçre Alplerinde yaşayan kar yosunu. Bu ödüllü içerik, cilt hücrelerinin daha dirençli olmasına ve kendini onarmasına yardımcı olarak, düzenli kullanım sonucu yaşlanma etkilerine karşı etkili sonuçlar sağlıyor.
 
 
 
3. Zo Skin Health Ossential Growth Factor Serum 
Cildi uyararak kendi kendine yenilenmesini destekleyen serum, cilt sıkılığı ve dolgunluğu için cilt altındaki kolajenin artmasına yardımcı oluyor. Bunu da lipopeptid, amino asitlerve epidermal büyüme faktörü gibi yaşlanma karşıtı, özel içerikleri ile yerine getiriyor.
 
 
 
4. Menard Embellir Gece Kremi 
Uzakdoğu’dan gelen yeni bir bakım markası Menard. Uzman teknoloji ve kuvvetli içeriklerin birleşmesine sahip. Kırmızı ve siyah reishi mantarı içeriğine sahip tek kozmetik markası olan Menard Embellir bakım serisi cilt hücrelerinin gücünü ve dayanıklılığını arttırmak üzerine etki ediyor. 
 
 
 
 
 
 

 

ETİKETLER: ANTİ-AGİNG , GÜZELLİK , BAKIM , SAĞLIK , LA PRAİRİE , ATELİER REBUL , KIRIŞIKLIK , ZO SKİN HEALTH , SERUM , CİLT , MENARD EMBELLİR , GECE KREMİ