04 Ocak 2019

#Fitnessfriday: Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in Fitness Sırrı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-alex-rodriguez-fitness-style-fit-body-beauty

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Tek başına spor yapmak kimileri için konsantrasyon bakımından daha faydalı olsa da spora giderken kendilerine bir suç ortağı arayanlar da oldukça çok! Eğer sporda tek başına sıkılanlardansanız ve sizi hırslandırıp ilham verecek birine ihtiyaç duyuyorsanız işin sırrı Jennifer Lopez’den geliyor: Partnerinizle birlikte spor yapın!

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

Alex Rodriguez (@arod)'in paylaştığı bir gönderi ()

Jennifer Lopez’in disiplinli bir spor rutinine sahip olduğunu bilmeyen yok. Hayranlık duyulası fit bir vücudun ve mükemmel kıvrımların imza isimlerinden olan JLo için profesyonel beyzbolcu Alex Rodriguez biçilmiş kaftan. Nitekim fitness rutinlerini birleştiren ikili, neden harika bir çift olduklarını Alex Rodriguez’in instagram paylaşımıyla bir kez daha ortaya koydu.

Videoda sıkı bir kardio rutininden yoğun karın hareketlerine, ağır squatlardan Jennifer’ın efsanevi kol kaslarının sırrı olan lat pullara 360 derece bir spor programlarını gözler önüne seren ikili gerçek birer fitness tutkunu. Bu arada Jennifer Lopez’in dağınık dalgalı at kuyruğu ve sırtında ikizlerinin ismi yazan fitness stili de biz güzellik ve moda meraklılarının gözünden kaçmış değil. 2019’un ilk günlerinde daha sağlıklı&fit bir vücut için çağrıda bulunan ve fitness sırlarını bizimle paylaşan süper ikili Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez’den ilham alın!

Jennifer Lopez'in 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , ALEX RODRİGUEZ , FİTNESS , SPOR RUTİNİ