28 Eylül 2018

#FitnessFriday: Gerçek Superwoman Jennifer Lopez

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-instagram-fitness-muscle-sports-body-fit-form

Fotoğraf: @jlo

Jennifer Lopez'in 49 yaşında olduğunu fotoğraflarına bakarak anlamak imkansız. Meşhur kalçası ve kıskandıran karın kaslarıyla tam anlamıyla bir #fitnessgoals örneği sergileyen JLo, son instagram gönderisiyle şaşırttı. Las Vegas'taki şovuna tam gaz devam eden güzel yıldız profesyonel vücutçuları bile kıskandıracak kol kaslarını gözler önüne serdi.

jennifer-lopez-instagram-fitness-muscle-sports-body-fit-form

Fotoğraf: @jlo

Fotoğrafının altına 'Feeling like superwoman after the show tonight!' başlığını atan Jennifer, gerçek bir süper kadın! Peki Jennifer Lopez bu vücuda sahip olmak için ne yapıyor? Fitness rutinini asla bozmayan ve spor disiplininden şaşmayan seksi yıldız,  doğum gününde bile spor salonundan fotoğraf paylaşarak bu kanıyı doğrulamıştı. Spor rutinini kademeli olarak zorlaştıran Jennifer, sıkı vücudu için önce ağırlıksız başladığı hareketlerine birkaç sette bir ağırlık ekleyerek daha etkili bir sonuç elde ediyor.

Şu anki vücudunun şimdiye kadarki en iyi formunda olduğunu söyleyen Jennifer Lopez'le aynı düşünmemek imkansız. Yeni bir süper kahraman filmi için başrol arayanlar bizce Jennifer Lopez'in telefonuna bir mesaj bırakabilir!

Jennifer Lopez'in Obsesyonu: Spor Kıyafetler & Lüks Çantalar

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , KOL KASI , KARIN KASI , SPOR RUTİNİ , #FİTNESSFRİDAY