MODA
MODA

16 Ekim 2021

Güçlü ve Cüretkar: Serpenti Seduttori

bulgari, serpenti seduttori

Romalı mücevher sihirbazı Bvlgari, köklü mirasına duyduğu saygı ve yeniliklere açık doğasını ikonik Serpenti saati üzerinden aktarmaya devam ediyor. Güzelliği ve yüceliği cesurca yanıstan kült Serpenti saatin şu anki yorumu olan yeni Serpenti Seduttori zamansızlığa bir davet sunuyor. Zamanın değerini altının parlaklığıyla anlatan saat, bir kadının hayatındaki en güzel anları, yine altının eşsiz dokunuşuyla taçlandırıyor.

bulgari, serpenti seduttori

İsviçre Saatçiliğinin İtalyan Mücevher Zarafetiyle Buluşması

Beklenmedik... Korkusuz bir tasarım anlayışını İtalyan zarafetiyle kutsayıp İsviçre saatçiliğinin teknik gücünü birleştiren Bvlgari, geleneğe başlı kalarak ileri bakmaya devam ediyor.  Kökleri güçlü, şık ve uzmanlığa dayalı bir mirasa uzanan bu zevkli saatler, Bvlgari'nin değerlerini destekliyor ve İsviçre saatçiliği için heyecan verici yeni bir geleceğin yolunu açıyor.

Kalıpları Yıkan Bir Stil

Etkileyiciliğe ve müdanasız bir şımartılma hissine hayat veren Serpenti Seduttori, ikonik Serpenti Tubogas saatten gelen bir ikonik damla şeklindeki saat başını, Serpenti saatlerinin dünyasında benzeri görülmemiş bir tasarım diliyle tamamlıyor. Damla şeklindeki kasa ve altıgen bilezik bağlantıları kusursuz bir şekilde harmanlanırken “ altın olmak için doğmuş” bir ikonun ebediyen yenilenmesi kutlanıyor. Seduttori bileği akıcı bir şekilde sararken kendine has aurasını ışıltılı bir biçimde yansıtıyor. Koleksiyonda ayrıca pembe altın, sarı altın, beyaz altın ve pırlanta pavéden oluşan saatler yer alıyor.

ETİKETLER: BULGARİ , SERPENTİ SEDUTTORİ , SAAT