10 Kasım 2016

Yıldızı Yüksek: Wanda Nylon

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Pera64’te kapılarını açan pop up mağazasıyla moda meraklılarının radarına takılan Wanda Nylon, maksimum özgürlüğe sahip tasarımlarıyla yükseliyor. Kreatif direktörü Johanna Senyk'in geçtiğimiz Temmuz ayında prestijli ödül ANDAM'a layık görülmesiyle tempoyu yükselten Paris merkezli markayı yakından tanıyoruz.

 Wanda Nylon AW16Wanda Nylon Sonbahar/Kış 2016-17 defilesinden.

Sezonun Hit'leri:

Her görünümü sıradanlıktan sıyıracak kadar karakterli transparan PVC ceket ve kış gecelerini ısıtacak mor simli slip elbise.

Tasarımcı Der Ki:

“Tasarımlarımı güçlü ve bağımsız kadınlar için yaratıyorum ve onlar üzerinde hayal etmeyi seviyorum. Bu kadınlar çok hayatın içinde, benim arkadaşım bile olabilirler. Bunu bir nevi ‘gücü giymek’ olarak düşünebilirsiniz.”

Yükseliyor Çünkü:

Zamanın ruhunu tam kalbinden yakalıyor. Özellikle Vinil ve PVC gibi malzemelerden üretilen yenilikçi tasarımlar, hem fütüristik hem de fazlasıyla kendine özgü.

Nerede Bulunur:

Wanda Nylon Selfridges, Galeries Lafayette, H. Lorenzo, United Arrows, Restir, Smets gibi dünyanın en önemli moda merkezlerinde ve markanın online mağazasında satışa sunuluyor. Türkiye’deki ilk ve tek adresi ise V2K designers.

ETİKETLER: WANDA NYLON , YILDIZI YÜKSEK , V2K DESİGNERS